Zapraszają na treningi aikido

173

Akademia Aikido Kobayashi zaprasza na treningi. Szkoła działa od 2013r i została założona przez sensei Tomasza Nowaka (3 dan).

Aikido to tradycyjna sztuka walki, której korzenie techniczne sięgają czasów samurajów, posiadająca w swoim „arsenale” wiele technik rzutów i dźwigni polegających na wykorzystaniu siły i impetu szarżującego na Nas przeciwnika, często uzbrojonego. Stworzona została przez mistrza Morihei Ueshibę i stanowi swoisty „mix” rozwiązań technicznych z  innych sztuk walk japońskich, które studiował założyciel w różnych etapach swojego życia.

Początkowo istniało jedno dojo (jap.: miejsce treningu) w Legnicy. Po paru latach działalności AAK otworzone zostały kolejne: w Warcie Bolesławieckiej, Oleśnicy, Wrocławiu a ostatnio w Lubinie, zostały otwarte nabory do nowych grup.

Zapraszamy do zapoznania się z multimediami na: www.aikidoakademia.pl lub na stronie na Facebooku: www.facebook.com/aikidoakademia, gdzie obejrzeć można filmy z treningów oraz pokazów i festynów z udziałem naszych zawodników.

Treningi odbywają się: środy i piątki w godzinach: 17:00 – dzieci, 17:45- młodzież i dorośli.
Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4, Lubin