Zakończyli sezon

14

Na kortach tenisowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubinie odbył się ostatni już turniej tenisowy z okazji zakończenia sezonu tenisowego.

Przez dwa dni trwały zacięte i pasjonujące pojedynki. Mimo niezbyt dobrej pogody zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.
W kategorii +40 wygrał Krzysztof Sobol z Lubina, który w finale pokonał Jana Janiszaka z Karczowisk 6:1, 4:6 i 6:2.
Trzecie miejsca ex aequo zajęli Zbigniew Czech z Dzierżoniowa i Krzysztof Kulpa.

W kategorii +50 zwyciężył Paweł Wojtyczka dzięki wygranej nad Andrzejem Kijewskim 6:4, 6:4. Trzecie miejsca ex aequo zajęli Janusz Cichoński i Mirosław Kolerski.

W kategorii +55 finał zostanie rozegrany 13 października 2009 r. Trzecie miejsca ex aequo zajęli Krzysztof Waśko i Andrzej Chabik z Głogowa.

Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne i rzeczowe.