Zadecyduje trzeci mecz

18

W drugim meczu barażowym w Trzciance siatkarze Cuprum Lubin musieli uznać wyższość gospodarzy. Lubinianie przegrali z MDK 0:3, więc o losach barażu zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się w Lubinie.

Spotkanie w Trzciance, podobnie jak mecz w Lubinie było bardzo zacięte i wyrównane, z tą różnicą, że tym razem gościom nie udało się ugrać seta. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się wygraną siatkarzy MDK do 22. Drugi set dostarczył kibicom najwięcej emocji, jednak znów zakończył się na korzyść gospodarzy, tym razem na przewagi 27:25.

Porażka Cuprum oznacza, że już w najbliższą środę 11 marca o godz. 18.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 8 zostanie rozegrane trzecie decydujące spotkanie pomiędzy zespołami z Lubina i Trzcianki.