Spektakl „Petarda” Teatru Kamienica

173

W tym tygodniu będziemy mieli dla Was kilka różnych wejściówek. Na początek konkurs, w którym do wygrania jest jeden podwójny bilet na spektakl komediowy „Petarda” Teatru Kamienica, który odbędzie się 18 lutego w Centrum Kultury Muza.

AKTUALIZACJA. KONKURS ZAKOŃCZONY.

Uroczy domek w górach, szampan, truskawki, piękna kobieta obok – czy można lepiej przywitać Nowy Rok? Roman, biznesman i playboy (Robert Rozmus/Tomasz Schimschainer) miał wszytko idealnie zaplanowane, ale namiętną schadzkę z ponętną, choć niezbyt rozgarniętą Sandrusią (Dominika Kryszczyńska/Paulina Lasota) przerywa mu lawina nieoczekiwanych zdarzeń i kłopotliwych gości.

Zaczyna się od pary przypadkowych włamywaczy, sprytnej i rezolutnej Malwinki (Anna Jarosik/Andżelika Piechowiak) oraz przebiegłego kombinatora Zbysia (Andrzej Deskur/Jacek Kopczyński), a kończy na wizycie bardzo wkurzonej i religijnej żony (Anna Korcz/Maria Pakulnis), szukającej dowodów na zdradę męża z pomocą adwokata, detektywa i fotografa amatora w jednym, Alfreda Pszczółki (Marek Kaliszuk/Lesław Żurek). Kiedy cała ta grupka znajdzie się pod jednym dachem zacznie się niezłe zamieszanie, pełne humoru i dynamicznych zwrotów akcji. Nie zabraknie nawet arabskiego szejka i syren znad Bałtyku.

„Petarda” to przezabawna farsa w reżyserii mistrza gatunku Jerzego Bończaka, która rozbawi do łez i dobitnie pokaże, że nie ma takiej trudnej sytuacji, z której przy odrobinie sprytu nie dałoby się wybrnąć!

Spektakl „Petarda” wystawiony zostanie 18 lutego w dużej sali Muzy dwa razy: o godz. 16 i 19. Bilety kosztują 120 i 140 zł. Bilety można kupić w kasie Muzy oraz na stronie www.ckmuza.bilety24.pl i https://copa.pl/lubin/

Dla naszych Czytelników mieliśmy jeden podwójny bilet na to przedstawienie (na godz. 19). Otrzymała go osoba, która jako pierwsza dodzwoniła się do naszej redakcji dzisiaj (12 lutego) o godz. 12.30 pod numer 516 016 166.

Podwójny bilet wygrała: Halina Bondarenko. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.


POWIĄZANE ARTYKUŁY