Wicemistrzostwo Watahy!

173

Na zaproszenie UKS Świt Drzonków reprezentacja Watahy Lubin wzięła udział w prestiżowym Ogólnopolskim Turnieju Winobraniowym w Minisiatkówce Dziewcząt o Puchar Prezydenta miasta Zielona Góra. Nasze zawodniczki walczyły z determinacją i odniosły spory sukces.

Lubinianki zajęły 2. miejsce w kategorii trójek, udowadniając, że są dobrze przygotowane do sezonu. Nasze wicemistrzynie uległy tylko po wyrównanej walce drużynie z Zawiercia.

Druga drużyna wspomagana młodszą koleżanką z trzeciej klasy w tej kategorii zajęła 14. miejsce.

Nasze rok młodsze zawodniczki, startując w kategorii dwójek, z powodzeniem rywalizowały z 18 drużynami i zajęły 11. i 12. miejsce.

– Jesteśmy dumni z ich postawy i gratulujemy im wspaniałej gry! Nasze drużyny rosną w siłę, a to dopiero początek – komentuje Przemysław Napora, szkoleniowiec Watahy Lubin. – Czekajcie na więcej niesamowitych osiągnięć od Watahy Lubin! – dodaje.