Wataha dwa razy na podium!

341
Bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki Watahy Lubin podczas drugiego turnieju eliminacyjnego Kinder Joy of moving w kategorii dwójek rozgrywanym w Miliczu. Dwie drużyny ze stolicy polskiej miedzi zajęły miejsca na podium tej imprezy.

W turnieju Dolnośląskiej minisiatkówki wzięło udział w sumie 51 zespołów. Pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Wataha 1 w składzie: Hanna Malicha, Hanna Hadalska, Natalia Skowron. Drugą lokatę zajęły dziewczęta z drużyny Wataha 2, którą reprezentowały: Amelia Marciniak i Michalina Czajkowska. W zawodach uczestniczył jeszcze jeden zespół z naszego miasta, który ostatecznie uplasował się na miejscach 44-50 (skład: Klara Łabowska, Lena Mrok, Martyna Zakowicz).

Do turnieju finałowego województwa – TOP 8 dostały się zatem dwie drużyny z Lubina.

– Wielkie gratulacje dla naszych zawodniczek oraz dumnych rodziców, którzy dzielnie wspierają swoje pociechy w procesie szkolenia i rywalizacji. Podziękowania kierujemy dla naszych partnerów – mówi Przemysław Napora, trener Watahy Lubin.