Udany start triathlonisty z Lubina w Przechlewie

125

Piotr Ławicki ma za sobą start w ulubionej rywalizacji w Przechlewie. W tegorocznej edycji Goodvalley Triathlon na dystansie 1 km pływanie, 45 km rowerem i 11 km biegiem, lubiński zawodnik stanął na drugim stopniu podium. To kolejny medal w tej rywalizacji zawodnika MKS Polkowice.

Piotr Ławicki przybył na metę z czasem 02:00:41. – Triathlon w Przechlewie to jeden z moich ulubionych wyścigów w moim kalendarzu. Dwukrotnie tam zwyciężyłem. Na wyścigu zająłem drugie miejsce, czułem się trochę zmęczony trzecim startem z rzędu, tym bardziej się cieszę z podium. Teraz przede mną wielkie wyzwanie. 19.10 zadebiutuje na dystansie 1/2 ironmana, czuje dużą ekscytacje i już nie mogę się doczekać przygotowań. Najbliższe dwa miesiące zapowiadają się pracowicie. A na debiut wybrałem zawody z federacji Challenge, które odbędą się na Majorce. Sprawdzę się już w debiucie z bardzo mocnymi i doświadczonymi zawodnikami z całej Europy – podkreśla lubinianin.