Trzecia porażka z rzędu siatkarzy

13

Siatkarze Cuprum MUNDO Lubin przegrali trzeci kolejny mecz. Tym razem ulegli w Sulęcinie Olimpii 2:3 (24:26, 25:23, 25:18, 26:28, 13:15). Zespół Piotra Szarejki był jednak bardzo blisko zwycięstwa. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero po tie-breaku.

W zasadzie spotkanie mogło rozstrzygnąć się już w trzech setach, bo drugą i trzecią partię zespół Cuprum wygrał, kontrolując grę, a w pierwszym uległ 24:26 mimo prowadzenia 24:22. Również w czwartym secie lubinianie prowadzili pod koniec dwoma punktami. Ostatecznie Cuprum przegrało, choć tie-break był bardzo wyrównany.

Lubińska ekipa za tę porażkę otrzymała jeden punkt. Kolejne spotkanie rozegra u siebie z Krispolem Września. Lubinianie są na szóstej, drużyna z Wrześni na siódmej pozycji w tabeli II ligi.