Tłumy na błoniach i znakomita zabawa, czyli Dni Lubina 2024

4977

Tłumy mieszkańców bawiły się dziś na lubińskich błoniach podczas Dni Lubina. Nie odstraszyła ich kapryśna pogoda, która zaserwowała nam najpierw upał, potem deszcz, strasząc jednocześnie burzami. Na scenie pojawił się m.in. zespół Lady Pank. Tłum śpiewał wspólnie z nimi: „Kryzysową narzeczoną” czy „Mniej niż zero”.

To było udane rozpoczęcie wakacji. Po południu na lubińskich błoniach rozpoczęła się zabawa. Święto kolorów, wesołe miasteczko, dmuchańce, strefa gastronomiczna – to tylko część atrakcji, jakie czekały na wszystkich, którzy zdecydowali się dziś wziąć udział w Dniach Lubina.

Kibice nie musieli wybierać, czy oglądać mecz Polska – Austria, czy pójść na błonie. Strefa gastronomiczna na czas tego spotkania przekształcona została na Strefę Kibica i można tam było na telebimie obejrzeć ten piłkarski pojedynek. Na wspólne kibicowanie zdecydowało się wiele osób. Niestety nastroje były znacznie lepsze przed meczem niż po jego zakończeniu.

Za to pod sceną humory przez cały czas były znakomite. A wystąpili dziś na niej: Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną, PlanBe, Smolasty, Lady Pank, zaś na zakończenie odbyło się party, które rozkręcił DJ Blaki Selektah.

Publiczności nie był w stanie odstraszyć nawet deszcz. I choć prognozy mówiły o ogromnych burzach, to ominęły one na szczęście Lubin. Za to nad głowami stojących pod sceną co jakiś czas można było zobaczyć błyskawice.

Dziś zabawa była znakomita – jutro drugi dzień święta miasta. Na scenie wystąpią: o godz. 16.30 Skaner, o godz. 18 LOR, o godz. 19.30 Sylwia Grzeszczak, o 21 Varius Manx i Kasia Stankiewicz, a na zakończenie o 22.30 dyskoteka, czyli Party Warriors Show.

Tego dnia nie zabraknie również Strefy Fit Zone. Wystartuje ona o godz. 13. Najpierw będzie można obejrzeć sportowe pokazy, a potem spróbować własnych sił. Dodatkowo na zakończenie zaplanowano tor przeszkód z nagrodami.

W tym roku do Strefy Fit Zone przyłączą się strażacy z lubińskiej powiatowej komendy.

Ponadto od godziny 13 do 16 najmłodsi będą mogli również wziąć udział w warsztatach artystycznych przygotowanych przez Centrum Działań Twórczych.

Tak jak i dzisiaj, będzie można również pobawić się w wesołym miasteczku czy coś zjeść w strefie gastronomicznej.

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z pierwszego dnia święta miasta.

Fot. BM


POWIĄZANE ARTYKUŁY