Sparingowa wygrana Zagłębia

22

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin w ramach przygotowań do drugiej rundy PGNiG Superligi Kobiet rozegrały mecz kontrolny z KPR-em Jelenia Góra. Miedziowe wygrały bardzo pewnie 35:22 (18:16).

sparing-750x330

Lubinianki szybko wyszły na kilkubramkowe prowadzenie, które utrzymywały przez większość pierwszej części spotkania. W końcówce pierwszej połowy jeleniogórzanki odrobiły część strat i do przerwy było 18:16.

Druga połowa to już zupełna dominacja zawodniczek Metraco Zagłębia Lubin, które wyprowadzały zabójcze kontry i grały bardzo dobrze w obronie. Po zmianie stron miedziowe dały sobie rzucić tylko sześć bramek, same trafiały aż 17 razy.

Metraco Zagłębie Lubin – KPR Jelenia Góra 35:22 (18:16)

Zagłębie: Maliczkiewicz, Wąż – Grzyb 4, Załęczna 1, Semeniuk 4, Trawczyńska 1, Mączka 3, Buklarewicz 2, Ważna 1, Wiertelak 6, Marić 3, Jochymek 3, Milojević 3, Malta 4.