Słaby początek, złe zakończenie

18

Wracają do Lubina bez punktu. Podopieczni Dariusza Bobrka w ramach 6. kolejki Superligi Mężczyzn walczyli na wyjeździe z zespołem Tauron Stal Mielec. Gospodarze już w pierwszej połowie pokazali, że to oni są stroną dominującą, a wynik 36:29 był tego najlepszym dowodem.

Lubinianie w 5. kolejce Superligi Mężczyzn mierzyli się na własnym parkiecie z MMTS Kwidzynem. Własny parkiet nie pomógł podopiecznym Dariusza Bobrka, którzy przegrali spotkanie 27:34. Po tym pojedynku miedziowi musieli się szybko otrząsnąć, bo kilka dni później mieli zagrać na wyjeździe ze Stalą Mielec. Zagłębie nie sprostało także temu rywalowi, bo przegrało mecz różnicą siedmiu bramek – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, to trudno było cokolwiek uzyskać. Pierwszą połowę przegraliśmy. Druga połowa tak w trzydziestej piątej minucie już zadecydowało o wyniku spotkania. Graliśmy tak naprawdę ostatnie dwadzieścia minut – skomentował Wojciech Gumiński, MKS Zagłębie Lubin.

Bramki dla Zagłębia: Stankiewicz 2, Gumiński 7, Przybylski 3, Bartczak 9, Przysiek 6, Gowin 1, Marciniak 1.