Rezerwy przegrały

17

W meczu 18. kolejki II ligi grupy 1. piłkarzy ręcznych Zagłębie II Lubin przegrało z liderem rozgrywek Wolsztyniakiem Wolsztyn 24:42 (9:22).

Goście na początku wypracowali sobie przewagę, którą powiększali z biegiem czasu. Już do przerwy faworyci z Wolsztyna prowadzili różnicą trzynastu bramek – 9:22. Co ciekawe w pierwszej połowie dla Zagłębia trafiało tylko dwóch zawodników – Woźniczka i Buła. Na początku drugiej połowy lubinianie rozpoczęli odrabianie strat i w 50 minucie było 22:30. Niestety w ostatnich dziesięciu minutach podopieczni Adriana Anuszewskiego rzucili tylko dwie bramki. Goście trafiali 12 razy i wygrali 42:24.

MKS Zagłębie II Lubin – Wolsztyniak Wolsztyn 24:42 (9:22)

Zagłębie: Kawa, Kuzio – Woźniczka 9, Buła 6, Janur 2, Załęczny 4, Bartosiński 1, Trzebowski, Kosmala Mateusz, Kosmala Michał 1, Kulesza, Jarowicz 1, Luszczewski.