Przeboje Sinatry w plenerze

947

Największe przeboje Franka Sinatry będzie można usłyszeć w sobotę na dziedzińcu Narodowej Orkiestry Dętej. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na to wydarzenie.

To będzie drugi koncert z cyklu Cztery Pory z Narodową.

Jak na lato przystało, wydarzenie odbędzie się w plenerze, ale w kameralnej atmosferze. Muzycy zagrają na dziedzińcu siedziby Narodowej Orkiestry Dętej na Wzgórzu Zamkowym. Publiczność usiądzie na leżaczkach, przy nastrojowym świetle, by posłuchać największych przebojów Franka Sinatry w wykonaniu Natalii Świerczyńskiej znanej z telewizyjnego show „The Voice of Poland”. Towarzyszyć jej będzie zespół muzyków w składzie: Dawid Kostka (gitara), Michał Baranowski (fortepian), Wojciech Judkowiak (kontrabas), Sebastian Skrzypek (perkusja), Tomasz Orłowski (trąbka), Dawid Tokłowicz (saksofon altowy), Seweryn Graniasty (saksofon tenorowy) i Piotr Banyś (puzon).

Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Fly me to the moon” czy słynne „My Way”. To będzie prawdziwa uczta muzyczna dla miłośników amerykańskiego jazzu lat 40.

Koncert odbędzie się w sobotę 27 maja o godzinie 20. Bilety kosztują 30 zł i można je kupić w siedzibie Narodowej Orkiestry Dętej oraz w Infopunkcie w Muzeum Historycznym w ratuszu. Liczba miejsc ograniczona.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na ten koncert. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w piątek (26 maja) o godz. 11.30 pod numer 516 016 166.

Bilety wygrały: Olimpia Olczak i Karolina Trzpień. Gratulujemy!

Podczas wydarzenia będzie można kupić i spróbować wyjątkowego wina z Hiszpanii, z regionu La Mancha, Alicante wina z Włoch wiecznie zielonego Piemontu, oraz doskonałego wina reńskiego z Niemiec. Będzie też możliwość skosztowania serów dojrzewających od lokalnych serowarów.

Kolejny koncert z cyklu Cztery Pory Roku jesienią.


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl i na Facebooku pod tekstem o konkursie.