Premiery w kinie Muza

85

Polską produkcję „Teściowie 2” oraz film familijny „Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy” można od dzisiaj, 15 września, obejrzeć w lubińskim kinie Muza. Ponadto jeszcze przez tydzień, do 21 września, wyświetlany będzie „Raport Pileckiego”.

„Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy”

Zarówno „Teściowie 2”, jak i „Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy” będą gościć na ekranach kina Muza do 28 września.

Ponadto Muza zaprasza na seans filmowy w ramach cyklu Muza Baby Kino. Już 18 września, czyli w najbliższy poniedziałek, o godz. 11 świeżo upieczone mamy wraz ze swymi maluchami mogą zobaczyć produkcję „Teściowie 2”. Bilety kosztują 17 zł. Będzie to pierwszy pokaz w tym cyklu po wakacyjnej przerwie.

Kinomani w środowym DKF-ie 20 września tym razem zobaczą film „Kochanica króla Jeanne du Barry”.

Szczegółowy repertuar kina Muza oraz cennik biletów można znaleźć na stronie ckmuza.eu.

O filmach:

„Teściowie 2”

Kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”.

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

„Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy”

10-letnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń!

Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy – szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

„Raport Pileckiego”

Historyczna superprodukcja prezentuje losy jednego z największych polskich bohaterów – rotmistrza Witolda Pileckiego. Był harcerzem, uczestnikiem Bitwy Warszawskiej, obrońcą Polski w 1939 r., członkiem ruchu oporu, powstańcem warszawskim, walczył w armii Andersa. Wykazał się bezprecedensową w skali świata odwagą – zgłosił się na ochotnika, by wejść do obozu koncentracyjnego w Auschwitz, z którego brawurowo zbiegł po 947 dniach. W raporcie napisanym po ucieczce przekazał światu prawdę o zbrodniczej działalności Niemców. Po wojnie aresztowany, torturowany i skazany na śmierć przez komunistów za działalność wrogą Polsce Ludowej nigdy nie wyrzekł się swoich ideałów.

„Kochanica króla Jeanne du Barry”

Oparta na faktach historia kochanki francuskiego króla przedstawia losy Jeanne Vaubernier, młodej, ambitnej kobiety z nizin społecznych, która śmiało używa swojej inteligencji i urody, by wspinać się po szczeblach dworskiej hierarchii. Droga z paryskiej ulicy do Wersalu wiedzie przez liczne upokorzenia, przeszkody, groźby i intrygi. „Kochanica króla Jeanne du Barry” podąża więc za bohaterką przez dramat obyczajowy, satyrę na elity i komedię dworskich pomyłek, nie waha się też sięgać po najdotkliwsze w Wersalu narzędzie towarzyskiej zbrodni: ostrą jak gilotyna ironię.


POWIĄZANE ARTYKUŁY