Premiera goni premierę

120

Pozytywne emocje dla najmłodszych, solidna porcja dobrego humoru dla młodzieży i filmowe wysokie C dla dorosłych – tak zapowiada się repertuar lubińskiego kina Helios na najbliższy tydzień, w którym nie zabraknie również wyjątkowych hitów.

W ramach piątkowych debiutów na wielkim ekranie będzie można zobaczyć przygody uwielbianego przez dzieci Baranka Shauna, a także perypetie nastolatki Julii w komedii „#Jestem M. Misfit”.

Na starszych odbiorców czeka klasyka science fiction, czyli „Terminator” w nowej odsłonie. Wśród tortowych wisienek nie zabraknie oczywiście „Ukrytej gry” – obrazu, który na długo pozostaje w pamięci widza za sprawą doskonałej obsady aktorskiej. Na wielbicieli dobrego kina czekają ponadto takie tytuły, jak „Czarownica 2”, „Joker” czy uhonorowane wieloma nagrodami „Boże Ciało”.

„Ukryta gra” to długo wyczekiwany thriller, trzymający w napięciu od początku do końca, w którym odpowiedni poziom emocji gwarantują widzowi m.in. Bill Pullman czy Robert Więckiewicz. Akcja filmu rozgrywa się podczas zimnej wojny. Amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, by wystawić go w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki stanowi jednak tylko przykrywkę dla szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

„Terminator: mroczne przeznaczenie”

„Terminator: mroczne przeznaczenie” – już sam tytuł brzmi dla wielbicieli science fiction wystarczająco zachęcająco. Akcja filmu osadzona została po wydarzeniach ujętych w produkcji „Terminator 2: Dzień Sądu”. O napięcie i odpowiednie emocje dbają ponownie Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton.

Na liście kinowych koniecznych do obejrzenia dla najmłodszych kinomanów z pewnością widnieje już komedia „Baranek Shaun Film. Farmaggedon”, na premierę której warto zarezerwować najbliższe piątkowe popołudnie. Tytułowy bohater i jego rozbekana ferajna z ukochanej farmy poznają zabawną przybyszkę z odległej galaktyki, przez którą czeka ich mnóstwo wyzwań, ale też zabawnych, międzyplanetarnych przygód… Prawdziwy farmaggedon.

„Baranek Shaun Film. Farmaggedon”

Wśród premier nie zabraknie również młodzieżowej komedii „#Jestem M. Misifit”, w której nastolatka Julia próbuje odnaleźć się w nowej szkole, znajdującej się w rękach ekip sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i sekcji VIP. Razem z dwojgiem outsiderów stworzy udaną „paczkę wykluczonych”, a widzowie będą mogli zobaczyć prawdziwą #przyjaźń.

Szczegółowe informacje, aktualny repertuar, a także możliwość zakupu biletów online na stronie www.helios.pl.