Powtórka z rozrywki. Remis w Krakowie

25

Podobnie jak w rundzie jesiennej, miedziowi zremisowali 1:1 z ekipą Jacka Zielińskiego. Bramkę dla miedziowych zdobył Filip Starzyński.

Miedziowi wyszli na prowadzenie już w 13. minucie spotkania. Zamieszanie w defensywie gospodarzy wykorzystał Filip Starzyński, który przedarł się przez linię obrony i pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego. Już w dwie minuty po tej akcji na 1:1 mógł doprowadzić Krzysztof Piątek. Po jego strzale futbolówka minimalnie minęła słupek bramki Cracovii. Ekipa Jacka Zielińskiego wyprowadziła jeszcze kilka ciekawych kontr. Zagłębie nie było dłużne. Do przerwy żadna z ekip nie zdobyła już bramki.

Po wznowieniu gry w 57. minucie ponownie na listę strzelców mógł wpisać się Filip Starzyński. Nie opanował jednak dobrze piłki i strzał z bliskiej odległości okazał się niecelny. Celnie za to w 68. minucie uderzył futbolówkę Marcin Budziński, który doprowadził do remisu. Taki stan utrzymał się już do końca meczu.