Odbył się Gwiazdkowy Turniej Kręglarski

26

W kręgielni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubinie odbył się Gwiazdkowy Turniej Kręglarski dla dzieci i młodzieży. Zawodników podzielono na dwie kategorie wiekowe: szkoły podstawowe i gimnazjalne.

W pierwszej kategorii zawodnicy oddali po 20 rzutów, natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych zawodnicy oddawali po 30 rzutów. W kategorii szkół podstawowych (chłopcy) zwyciężył Piotr Luzar, który uzyskał 62 pkt., drugie miejsce zajął Grzegorz Wrona z wynikiem 42 pkt., a trzeci był Dawid Milewski z wynikiem 37 pkt.

W kategorii szkół gimnazjalnych najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Kacprzak z wynikiem 156 pkt. Za jego plecami trwała zacięta rywalizacja o drugie miejsce. Po dogrywce na drugiej pozycji uplasował się Krystian Wilk. Trzeci był Rafał Jakubczak. Obaj zawodnicy uzyskali po 88 pkt.

W turnieju wystąpiła tylko jedna zawodniczka. Była nią Alicja Milewska, która na 20 rzutów uzyskała 21 pkt.
Zawody odbyły się w świątecznej atmosferze a zawodnicy świetnie się bawili.