Lubinianka ma szansę wystąpić w Opolu

2415

Dwa miesiące temu zwyciężyła popularny program „Szansa na Sukces”, a za dwa dni stanie przed szansą spełnienia swojego kolejnego marzenia muzycznego. Karolina Ziemlicka z Lubina, bo o niej mowa, wystąpi na żywo w wielkim finale telewizyjnego show, którego zwycięzca weźmie udział w „Debiutach” podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. O wynikach zadecyduje liczba SMS-ów wysyłanych przez telewidzów.

Przypomnijmy, że 20 marca lubinianka zachwyciła jurorów perfekcyjnym wykonaniem utworu „Szyba z musicalu Metro, co dało jej zwycięstwo w odcinku. 

Lubinianka wygrała „Szansę na Sukces”!

Tym razem wokalistka na żywo zmierzy się na scenie z pozostałymi dziesięcioma finalistami programu. Stawką jest przepustka na występ podczas „Debiutów” w Opolu. Młoda artystka nie kryje swojego podekscytowania.

– Nie mogłam spać. Gdzieś to cały czas analizuję, ciągle o tym myślę. Towarzyszy mi adrenalina oraz chęć wyjścia na scenę i pokazania się. Nie spodziewałam się, że będą aż takie wielkie emocje – mówi Karolina.

Uczestnicy wielkiego finału najpierw zaprezentują się w duetach z artystami (Karolina będzie śpiewać w parze z Nataszą Urbańską), natomiast w finale, do którego awansują trzy osoby, każdy wylosuje jeden utwór z poprzednich 11 odcinków. O wynikach zdecydują telewidzowie w SMS-owym głosowaniu. Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszą reprezentantkę. 

Początek programu w niedzielę o godz. 15.05 na antenie TVP 2.

Karolina Ziemlicka to tegoroczna maturzystka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Legnicy. Wcześniej przez około 5 lat uczęszczała do Akademii Śpiewu Joanny Ślipko, działającej w Centrum Kultury Muza w Lubinie. W najbliższej przyszłości chciałaby podjąć studia na Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Warszawie lub Krakowie.