Kabaret Moralnego Niepokoju w Lubinie

687

Kabaret Moralnego Niepokoju w lutym rozbawi lubinian. W Centrum Kultury Muza wystąpi ze swoim najnowszym programem „Tego jeszcze nie grali”.

Fot. materiały organizatora

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których Kabaret Moralnego Niepokoju wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd). A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w sali widowiskowej Muzy 8 lutego o godzinie 20. Bilety kosztują 90 zł. Można je kupić na www.biletynakabarety.pl i www.biletyna.pl. Nie ma możliwości rezerwacji biletów.