Gratka dla fanów gier i wirtualnego świata

955

Określane jest mianem wydarzenia roku na Dolnym Śląsku i prawdziwą gratką dla miłośników gier komputerowych i wirtualnego świata. W Lubinie zapowiada się weekend emocji, sportowej rywalizacji i świetnej zabawy. W sobotę i niedzielę 16 i 17 grudnia w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbędzie się finał EWF Champions Cup i EWF Gametech Expo. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest jeden bilet wstępu na to wydarzenie!

KONKURS ZAKOŃCZONY.

To dwudniowe wydarzenie zgromadzi w hali RCS najlepszych graczy komputerowych. Przeprowadzone zostaną również spektakularne mistrzostwa Esport, targi Game Tech oraz wiele innych atrakcji.

Będzie to także wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników gamingu, aby wziąć udział w loterii biletowej i wygrać konsole, sprzęt oraz wiele innych nagród!

Fani gamingu i nowych technologii będą mieli okazję kibicować zmaganiom drużyn turniejowych Counter Strike 2, Mini turnieje w FC 24 i UFC 5. Udział w wydarzeniu gwarantuje wielogodzinna rozrywkę na najwyższym poziomie!

Gościem specjalnym będzie znany youtuber Remigiusz „reZigiusz” Wierzgoń. Internetowy twórca ma w serwisie YouTube prawie 5 mln subskrybentów, a jego konto na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln użytkowników sieci. Przygotujcie się na autografy, sesje zdjęciowe i Q&A.

– Na naszych targach będą nowości ze świata technologii gamingowej. Śledźcie najnowsze trendy, testujcie nowe gry i sprzęt, a może nawet znajdziecie swoją wymarzoną konsolę do gier – zachęcają organizatorzy wydarzenia. 

Dziesiątki wystawców zaprezentują to co teraźniejsze i to co przyszłe w świecie gamingu. Strefy konsol, strefy VR, strefa PC, strefa software – każdy będzie miał możliwość przetestowania sprzętów i poczucia mocy EWF Gametech Expo!

– Jeśli interesujesz się światem gamingu i technologii – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to weekend pełen zwrotów akcji, gamingowych niespodzianek i niesamowitych sportowych emocji. Nie może Cię tam zabraknąć – zapraszają organizatorzy.

Program imprezy:

SOBOTA 16.12.2023

 • Wielkie Otwarcie EWF Esport League
 • Turniej CS2 EWF Cup h
 • GOŚĆ SPECJALNY: Rezi + panel Q&A publiczności
 • Cosplay
 • Strefa Expo
 • Strefa Free To Play

NIEDZIELA 17.12.2023

 • Mega otwarcie eventu z EA Sports
 • Miniturnieje FC24 i UFC5
 • Cosplay – wręczenie nagród
 • Panele dyskusyjne z twórcami
 • Strefa Free To Play
 • Strefa Expo
 • Konkursy

Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie: https://ewf-esport.pl/

EWF Champions CUP 2023 bilety już dostępne!

https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/ewf-champions-cup?partner=ewfesport

Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest jedna wejściówka na to wydarzenie. Otrzyma ją osoba, która jako pierwsza dodzwoni się do naszej redakcji w poniedziałek, 4 grudnia, o godz. 11.00 pod numer 516 016 166.

KONKURS ZAKOŃCZONY.

Bilet na wydarzenie wygrał: Piotr Kowal. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.


POWIĄZANE ARTYKUŁY