Filmowy poranek dla najmłodszych

41

Po raz kolejny najmłodsi kinomanii będą mieli okazję spotkać się w lubińskim kinie Helios z Krecikiem i Pandą. Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, odbędzie się kolejny Filmowy Poranek dla dzieci.

Filmowe Poranki dla najmłodszych to w Heliosie już tradycja. 12 stycznia o godzinie 10.30 najmłodsi widzowie obejrzą kilka odcinków serii „Krecik i Panda”: „Mapa do skarbu”, „Dziwonia zostaje damą”, „Kochany szpadelek”, „Jak smakuje chmurka?” i „Kosmita”.

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 26 stycznia o godzinie 10.30. I tym razem zaprezentowany zostanie zestaw filmów „Krecik i Panda”. Szczegóły można znaleźć na www.helios.pl.