FC Barcelubin lepsze od Samych Asów

23

Za nami kolejny mecz w ramach Playarena Lubin.pl. Tym razem na boisku przy Gimnazjum Nr 3 zameldowały się drużyny FC BARCELUBIN oraz Samych Asów. Ostatecznie lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy pokonali swojego rywala 9:4.

Na boisku przy ulicy Gwarków spotkały się drużyny znajdujące się w środku stawki, ponieważ przed spotkaniem Same Asy zajmowały dziewiąte miejsce, natomiast FC BARCELUBIN plasowani byli dwie lokaty wyżej. Wcześniejsze dwa spotkania pomiędzy obiema drużynami wygrały popularne "Asy". Mimo to faworytem spotkania był zespół Tomasza Szwajki, który w ostatnim czasie wzmocniony został przez m.in. Karola Fryzowicza.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, jednak kończy się minimalnym prowadzeniem FC BARCELUBIN. W drugiej połowie przewagę miały Same Asy, jednak dzięki bardzo dobrej grze w defensywie udaje się przetrwać napór i wyprowadzać się skuteczne kontry drużynie, w której brylował najnowszy nabytek. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 9:5 a radości z zwycięstwa nie ukrywa zawodnik FC BARCELUBIN – Wojciech Olszewski

– W naszej drużynie debiutował nasz nowy, młody nabytek Karol Fryzowicz, a jak grał to kto był ten widział, a kto nie był niech żałuje. Dobry mecz walki, grany falami i z kilkoma przestojami. W końcu dobrze funkcjonowały szybkie zmiany i widać było zaangażowanie. – podkreślał popularny "Olo".

Dzięki zwycięstwu FC BARCELUBIN awansowało w ligowej tabeli na dziewiąte miejsce, natomiast Same Asy zajmują dziesiątą lokatę.