Finał „Mam talent” już dziś. Głosujmy na lubinian!

2011

Przed nami wielki finał słynnego telewizyjnego show, które powróciło po długiej przerwie. Spore szanse na zwycięstwo w 13. edycji „Mam talent” mają dwaj akrobaci z Lubina: Mariusz Bochniarz i Mariusz Nguyen. Czy tak się stanie? O tym zdecydują widzowie dzisiejszego wieczoru. Początek programu o godz. 20 na antenie TVN.

Na co dzień są dobrymi kolegami i sportowymi partnerami. Razem trenują w Fundacji Ocelot, której prezesem jest Bogdan Zając. Jednak tym razem przyjdzie im ze sobą konkurować. W decydującym starciu „Mam talent” akrobaci z naszego miasta będą się mierzyć również z pozostałymi ośmioma uczestnikami, którzy oczarowali jurorów lub widzów przed telewizorami. 

Przypomnijmy, że w wielkim finale 13. edycji „Mam talent” zameldowali się dwaj akrobaci związani z II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie. 17-letni Mariusz Nguyen, który dziś wystąpi w parze z legniczanką Mają Kućko, jest tegorocznym maturzystą, natomiast 23-letni Mariusz Bochniarz – absolwentem tej placówki. Młodszy ze sportowców udział w finale zawdzięcza największej liczbie SMS-ów, starszy dzięki decyzji sędziów. Więcej o obu sportowcach pisaliśmy tutaj

Oprócz reprezentantów stolicy polskiej miedzi, dzisiejszego wieczoru zaprezentują się także: Baila Stars, Duo Eyal & Julia, Krzysztof Jaros, Dominika Krzymowska, Jordan Ogorzelski, Jagoda Piec i Stefan, Orkiestra Baczków i Trio KET.

Co ciekawe, obu naszych dzisiejszych finalistów trenował niegdyś Jacek Wyskup ze Złotoryi, zwycięzca pierwszej edycji „Mam talent” z 2008 roku. Czy któryś z jego byłych podopiecznych powtórzy dziś ten sukces? O tym przekonamy się wieczorem. Zachęcamy do wysyłania SMS-ów na akrobatów z Lubina!

Początek finału o godz. 20 na antenie telewizji TVN.