Doświadczony przyjmujący wzmacnia miedziową drużynę

163

Marcin Waliński wzmocni przyjęcie Cuprum Lubin w zbliżającym się sezonie! Jest to już trzeci przyjmujący obok Wojciecha Ferensa i Kamila Maruszczyka.

Fot. Mariusz Babicz

Marcin Waliński na boiskach PlusLigi spędził już 12 sezonów, grając w wielu klubach, m.in. Delekcie Bydgoszcz, Indykpolu AZS-ie Olsztyn czy Aluronie Virtu Warta Zawiercie. W minionym sezonie reprezentował barwy Ślepska Malow Suwałki, z którym awansował do fazy play-off i ostatecznie zakończył sezon na 7. pozycji w tabeli. Wywalczył łącznie 269 punktów i został trzecim najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie. Wierzymy, że zbliżający się sezon będzie dla niego równie owocny!

Waliński wziął udział w tegorocznej edycji turnieju plażowego Chwiałka Volley 2021, w którym wystąpił w konkursie mikstów. Razem ze swoją boiskową partnerką Pauliną Wiśniewską zajęli drugie miejsce. Nowy przyjmujący Miedziowych podkreśla, że uwielbia siatkówkę plażową.

Marcin Waliński mierzy 196 cm, a jego zasięg w ataku wynosi 340 centymetrów. O miejsce na parkiecie będzie walczył z Ferensem i Maruszczykiem, czyli dwoma przyjmującymi, którzy pozostali na kolejny sezon w Miedziowym klubie.