B. Tomczak: Zasługiwaliśmy na lepszy wynik

12

W meczu 21. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn Orlen Wisła Płock pokonała na własnym parkiecie Zagłębie Lubin 36:24 – Do 25. minuty jakoś to wyglądało, potem niestety nasze błędy spowodowały, że Wisła odjechała nam na 5 bramek do przerwy, co było dla nas krzywdzącym wynikiem, gdyż z przebiegu tej partii zasługiwaliśmy na lepszy wynik – mówił po meczu w Płocku Bartłomiej Tomczak.

O drugiej połowie powinniśmy zapomnieć jak najszybciej, gdyż graliśmy fatalnie i bardzo ospale. Z takim przeciwnikiem jak Wisła nie można tak grać. Niepotrzebnie wdaliśmy się z Nafciarzami w wymianę ciosów, gdyż mają oni bardzo wyrównaną czternastkę. Nie jestem zadowolony ze swojej postawy. Próbowałem szarpać, ale niestety dzisiaj nie wychodziło. Najbardziej żałuję sytuacji, gdy nie trafiłem z koła. Bardzo ciekawym i perspektywicznym zawodnikiem Wisły jest Kamil Mokrzki, który nie boi się kontaktu z rywalem. Sądzę, że w przyszłości mogą być z niego ludzie. Kamil Syprzak już teraz jest klasowym kołowym i jeśli będzie tak dalej pracował, to zarówno klub, jak i reprezentacja mogą mieć z niego duży pożytek. W końcówce do bramki Wisły wszedł młody bramkarz, który odbił dwie, czy trzy piłki, co jak na debiut jest bardzo dobrym wynikiem. Nasza sytuacja nie jest teraz zbyt ciekawa, dlatego też zrobimy wszystko, żeby wygrać z Azotami Puławy. Tylko zwycięstwo zapewni nam udział w play-offach – dodał skrzydłowy "Miedziowych".

źródło: SportoweFakty.pl