Akwarela nad Odrą, czyli wystawa poplenerowa

93

Od jutra, 19 września, w sali wystawienniczej Centrum Działań Twórczych będzie można obejrzeć wystawę „Akwarela nad Odrą”, na którą składają się prace powstałe podczas pleneru malarskiego w Dziewinie. Wernisaż ekspozycji zaplanowano na piątek.

Zachwycająca przyroda, wspaniali uczestnicy, którzy z dnia na dzień rozwinęli skrzydła swojej wyobraźni, wspierani przez doświadczenie i wiedzę Jarosława Drążka, stworzyli piękne obrazy w technice akwareli. Ich dzieła będzie można obejrzeć od 19 września do 8 października w Centrum Działań Twórczych, a następnie, od 10 października do 12 listopada – na terenie lubińskiego zoo.

Uroczyste otwarcie wystawy i wernisaż odbędzie się 22 września o godz. 18.

– To doskonała okazja, by zapoznać się z ekspozycją i porozmawiać z uczestnikami pleneru malarskiego. Na wszystkich uczestników czekać będzie pamiątkowa niespodzianka! Zapraszamy, wstęp wolny – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Wystawa i wernisaż odbywają się w ramach trzyletniego projektu kulturalnego „Okiem artysty… Powiatowe plenery artystyczne” organizowanego przez Fundację „Kulturolubni” oraz Centrum Działań Twórczych w Lubinie.

Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego #mojedolnośląskie.