Akcja Lato: Piłkarskie rozgrywki po raz drugi

49

Tym razem na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego swoje umiejętności piłkarskie prezentowali zawodnicy z roczników 2009-2010.

Na stadionie RCS został rozegrany turniej piłki nożnej w ramach Akcji Lato 2022. Każda z drużyn miała w swoim składzie od 5 do 7 zawodników.

– Chwała, że przyszli zawodnicy, bo pogoda niezwykle upalna. Mamy na turnieju takie osoby, które przychodzą cyklicznie na nasze imprezy. Świetnie, że chcą, a my zawsze stajemy na wysokości zadania, aby dać im szansę wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Ciekawostka jest taka, że jak przychodził drużyny to pytały co jest nagrodą za dane miejsce. Tym razem nikt takiego pytania nie zadał i widać, że przyszli po prostu pograć w piłkę. Ale nagrody to sprzęt sportowy, bidony, a także wejściówki na basen – podkreśla Bogdan Pisz, RCS Lubin.

Do turnieju zgłosiło się 4 drużyny. Mecze były bardzo zacięte i już od początku było widać wysoki poziom sportowy zawodników.

Klasyfikacja końcowa:
1.FC Berlinki
2.FC Gazownik
3.Borowiki
4.FC Lubin

Podczas turnieju nie zabrakło emocji, dobrej zabawy, a także nagród dla zwycięzców. RCS serdecznie zaprasza 4 sierpnia na kolejne zajęcia, tym razem Plażowy Turniej Piłki Siatkowej w ramach Akcji Lato 2022, które odbędą się na basenie zewnętrznym o godz. 11.00.

Fot. Mariusz Babicz