Druga wygrana juniorek Zagłębia

104

Juniorki MKS Zagłębie Lubin pokonały na własnym parkiecie UKS ,,Dziewiątka” Legnica 28:23 (15:11).

Już od pierwszych minut widać było, że będzie to zacięty pojedynek. Miedziowe jednak bardzo dobrze weszły w mecz, były skuteczne zarówno w obronie jak i w ataku. W 15. minucie na tablicy było 7:3, co pozwoliło nieco uspokoić grę i realizować założenia taktyczne. MKS na przerwę schodził z czterobramkową przewaga – 15:11.

Po przewie miedziowe również wyszły bardzo skoncentrowane, dzięki czemu w pierwszych minutach drugiej części spotkania wygrywały 3:0. Podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi cały czas kontrolowały przebieg meczu, nikt nie miał wątpliwości, że to one „rozdają karty” na boisku. Po końcowym gwizdku juniorki mogły cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa.

MKS Zagłębie Lubin – UKS Dziewiątka Legnica 28:23 (15:11)

Skład Zagłębia: Adriana Kurdzielewicz, Adrianna Pacyna, Lidia Kowalaszek, Zuzanna Kliszcz, Patrycja Bogusz, Katarzyna Skupień, Karolina Czyż, Natalia Najdek, Anna Rzeczycka, Kinga Florczyk, Agata Tracz, Daria Miłek, Olga Lewandowska, Karolina Milczarczyk, Kornelia Ściernicka, Wiktoria Kocińska.