Zwycięstwo w Mińsku, podium w Łodzi

68

Miedziowi Lubin w ramach 2 ligi rugby, tym razem wybrali się do Mińska Mazowieckiego gdzie rozegrali mecz o 10 miejsce z tamtejszą Mazovią.

Ciężka i długa podróż dała się we znaki zawodnikom, którzy niespodziewanie po pierwszej połowie przegrywali 8-6. Po przerwie jednak zawodnicy wyszli już na boisko zmotywowani i pokazując mocne charaktery zdominowali boisko, wygrywając ostatecznie 25:13.

Miedziowym został do rozegrania ostatni mecz. Lubinianie 28 października rozegrają decydujące starcie z drużyną Chaosu Poznań.

Śladami seniorów jednak z przystankiem w Łodzi na turniej wybrali się również najmłodsi rugbyści, którzy w połączeniu z zaprzyjaźniona drużyną Sparty Jarocin rozegrali zawody w kategoriach Młodzik i Żak.

Po ciężkich bojach, wygrywając mecz o 3 miejsce z Rudą Śląską żaki wrócili do domu z pucharem, natomiast młodziki musieli uznać wyższość drużyny BBRC Łódź i ostatecznie zakończyli zawody na 4 miejscu.