Thomas Anders z Modern Talking w Lubinie

Już równo za miesiąc, dokładnie 4 listopada, sobotniego wieczoru odbędzie się występ Thomasa Andersa z Modern Talking. Organizator poinformował, że wpłynęło do niego kilka zapytań odnośnie oryginalności występującego wykonawcy.

 

– Modern Talking powstał w 1983 roku i tworzyli go Thomas Anders oraz Dieter Bohlen. Ścieżki panów rozeszły się, Dieter skupił się na nieco innej działalności. Thomas wraz ze składem muzycznym postanowił dalej koncertować. Koncert 4 listopada nie ma nic wspólnego z działalnością grupy Modern Talking Reloaded, którzy są naśladowcami pierwowzoru – wyjaśnia Agnieszka Kisała, organizator eventu.

Coraz bliżej do największego wydarzenia muzycznego w mieście. Osoby zainteresowane muszą się spieszyć z zakupem biletu. Dla większego komfortu i wygody rozszerzono sprzedażowe kanały dystrybucyjne. W Lubinie bilety na koncert Thomasa Andersa można zakupić w sklepie Empik, Saturn, w kasach hali RCS oraz w punkcie informacyjnym Galerii Cuprum Arena. Osoby chcące zakupić za pośrednictwem portali internetowych mogą tego dokonać na ticketpro, eventim, ebilet oraz na stronie sprzedażowej organizatora www.kupbilet24.pl.

Przypomnijmy że koncert zostanie poprzedzony występem Zespołu Ogień, który dał czadu podczas opolskich debiutów i zdobył aż trzy na cztery możliwe nagrody.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Thomas Anders z Modern Talking w Lubinie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Anonimowo
Gość
Anonimowo
9 miesięcy 13 dni temu

takich koncertów brakowało w Lubinie, chętnie się wybiorę 😉

Felek
Gość
Felek
9 miesięcy 15 dni temu

Dobrze, że to będzie prawdziwa połowa duetu, czyli Thomas Anders bo raz zostałem oszukany i jechałem na Dnia Miasta Złotoryja i okazało się , że tam właśnie występował „Modern Talking Reloaded” i to było oszustwo, odtwarzali jako full playback oryginalne utwory Modern Talking i tylko ruszali szczękami nawet nie do rytmu ! Darli się „HANDE HOCH” jak w filmach Czterech Pancernych i wyli jak emerytowani kastraci. Nawet nie byli podobni ! Ludzie wychodzili zawiedzeni i oszukani !!!. Dobrze , że tym razem RCS wyjaśnił, że to nie będzie playbackowa ściema.

wpDiscuz