Rozpoczyna się budowa strzelnicy sportowej

 

 

Z jednej strony hala, z drugiej korty tenisowe, dalej baseny odkryte i boiska – do bogatego już kompleksu sportowego w naszym mieście wkrótce dołączy też zadaszona strzelnica sportowa. Miasto właśnie rozstrzygnęło przetarg i wyłoniło wykonawcę, który jeszcze w tym miesiącu ruszy z budową.

– Budowa strzelnicy jest uzupełnieniem kompleksu sportowego, które powstało w mieście w ostatnich latach – przypomina prezydent Lubina Robert Raczyński. – Po pięknej hali i basenach odkrytych przyszedł czas na strzelnicę, ponieważ obiecaliśmy ją sportowcom, kiedy – z uwagi na skargi na hałas okolicznych mieszkańców – zlikwidowaliśmy możliwość strzelania w parku Leśnym. Zapewniliśmy wówczas, że takie miejsce w Lubinie powstanie i dziś pokazujemy jak ten nowoczesny, ale przede wszystkim bezpieczny i w pełni kryty obiekt będzie się prezentować – dodaje.

Strzelnicę będzie budować spółka M&J z Żar, która wygrała przetarg ogłoszony przez magistrat. Firma właśnie zaprezentowała wizualizacje obiektu. Budynek będzie nowoczesny, miasto zadbało też, by wizualnie pasował do pozostałych obiektów na terenie Regionalnego Centrum Sportowego.

Strzelnica ma być gotowa do końca tego roku. Będzie można do niej dojechać od strony ulicy Baczynowej. Tam też powstanie parking na 31 samochodów, w tym dwa przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt zostanie podzielony na trzy współgrające i zależne od siebie strefy funkcjonalno-użytkowe: pierwsza strefa stanowi zespół pomieszczeń przeznaczonych do obsługi klienta (recepcja, poczekalnia i szatnie), druga to pomieszczenia przeznaczone na stanowiska strzeleckie wraz z pomieszczeniem śluzy. Zaprojektowana strzelnica będzie posiadała: cztery stanowiska o długości 50 metrów, 10 stanowisk o długości 25 metrów i 10 stanowisk o długości 10 metrów. Trzecią strefą stanowią pomieszczenia magazynowe i techniczne.

Ponadto elewacja budynku zostanie oświetlona oprawami LED, a w dachu strzelnicy zostaną zamontowane świetliki dachowe rurowe przenoszące światło do wnętrza budynku.

Budynek strzelnicy został zaprojektowany w ten sposób, by mogli tam trenować mieszkańcy, ale także pod kątem szkoleń i treningów dla większych grup. – Obecnie kluby strzeleckie mogą trenować na maksymalnie 25-metrowej strzelnicy. Dzięki powstaniu nowego obiektu mieszkańcy i kluby będą mogli trenować swoje doskonałości na dwa razy dłuższych, 50-metrowych torach – zauważa Damian Stawikowski, sekretarz Lubina.

Dodajmy, że na strzelnicy będą mogły odbywać się strzelania objęte regulaminem: Międzynarodowej Federacji Strzeleckiej, Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego czy szkolenia i strzelania policyjne.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

56 komentarzy do "Rozpoczyna się budowa strzelnicy sportowej"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Mar.
Gość
Mar.
6 miesięcy 12 dni temu

Jak wam za drogo to zapraszam na strzelnicę do LOK-u. Tanio jak barszcz. Mistrzów mamy wielu. Jest opieka trenerska. Zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.

Wilk Dramatopisarz
Gość
Wilk Dramatopisarz
6 miesięcy 14 dni temu

Wchodzi Saksofonista:

Babilonie, mój drogi Babilonie
Królestwo moje jedyne
Na cóż się zda moje gdybanie
Gdy w wyborach odpłynę?

Na szczęście znam stare metody
Na utrzymanie złotego koryta
Nie trzeba już wina robić z wody
Strzelnicy wygra koncepcja poryta

(Kurtyna opada)

Krzysztof Biedrzyński
Gość
Krzysztof Biedrzyński
6 miesięcy 15 dni temu
Ludzie, zejdźcie na ziemię!!! Z czego Wy jestescie zadowoleni? Że prezydent ze swoją świta doją Was na lewo i prawo, a przed wyborami wezmą dwa kredyty, żeby zamydlić Wam oczy? Zadał sobie któryś z Was trudu skorzystać z tych „dobrodziejstw” albo porównać w innych miastach? Przykłady: Hala tenisowa u nas 70-80zł/za godzinę!!! Wrocław 35-40zł/godzinę. Zbudowane przez Mpwik za nasza kasę! Squash 60zł-godzinę. Wynajęcie hali nawet nie chce Wam pisać, ale skoro jednego roku Kghm sie wycofał i wolał zrobic w Głogowie, to sobie wyobraźcie ile zawołali ludzie Raka. Strzelnica aż się boję pisać. A to wszystko z naszych podatków, to… Czytaj więcej »
Stefan
Gość
Stefan
6 miesięcy 14 dni temu

Za 35 – 40 zł chętnie pogram w tenisa we Wrocławiu. Poproszę tylko o adres bo lubię ten sport. Pozdrawiam

syn stefana
Gość
syn stefana
6 miesięcy 14 dni temu

tato, a co ty z wrocławia robisz na stronie lubina?

Stefan
Gość
Stefan
6 miesięcy 14 dni temu

Synu przecież dobrze wiesz że takich cen we Wrocku nie ma 🙂

Hehe
Gość
Hehe
6 miesięcy 15 dni temu

Twoj stary to saksofon hehe

vet
Gość
vet
6 miesięcy 15 dni temu

do zadowolonych – spróbowałeś skorzystać z siłowni w RCS? Squash i bilety na imprezy płatne, basen tak samo.A saksofon i jego ludzie – bilety / karnety VIP (darmowe), dostęp do RCS nieograniczony i darmowy – a to wszystko za nasze pieniądze (to z nich spłacany jest 100 mln dług miasta). Parkingi w rynku – dla wybranych…

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec
6 miesięcy 15 dni temu

Wydaje mi się, że tym się tak ciągle nic nie podoba w tym mieście, którzy są bezrobotni, albo siedzą w domu i z nudów ciągle jęczą. Lubin jest bardzo ładnym i zadbanym miastem, atrakcji wciąż przybywa, ale malkontentom, jak to ktoś ich określił, nie dogodzisz. Zawsze będzie źle i nie tak. Pozdrawiam normalnych

Psychiatryk ratuje tylko
Gość
Psychiatryk ratuje tylko
6 miesięcy 15 dni temu

Do lubinskiej stronki wylaczcie komentarze moze bo pod kazdym artykulem ciagle narzekanie wiecej negatywow jak pozytywow widac za ludzie w lubinie nie dorosli do komentowania jak patrze na te wszystkie komentarze pod wszystkimi artykulami to parodia co by nie bylo to zle co by nie zrobili to zle kto by cos nie zrobil zle itd za kazd razem spoleczenstwo jest chore masakra . I ten rynek ajj….. i znow zle ….

adam
Gość
adam
6 miesięcy 15 dni temu

W Lubinie brakowało profesjonalnej strzelnicy sportowej dlatego cieszy mnie to, że taki obiekt powstanie. Byle tylko ceny były dla zwykłych ludzi a nie tak jak na hali do tenisa ziemnego gdzie 1 godz. kosztuje 80 zł. Kogo stać na to? Na pewno nie zwykłych ludzi, którzy zarabiają 2 tys zł. Trzymam kciuki za realizację.

Panczenista
Gość
Panczenista
6 miesięcy 15 dni temu

Porażka normalnie, Kaja i Natalka Olimpijkami, a my mamy 250 m prehistorycznych tor do jazdy szybkiej, na którym jak są zawody to nawet nie ma gdzie jeździć rozgrzewki, taki szeroki. Jak ostatnimi laty są ciepłe zimy to raptem uda się trzy miesiące lodu utrzymać, a jazda w deszczu czy podczas silnego wiatru to czysta przyjemność. Wstyd żeby nawet zadaszenie nie powstało, o które już tyle lat się walczy. Wystarczył jeden Brodka, a Tomaszów ma przepiękną Składane, a Lubin…. deptak w pseudo rynku, żal

kolo
Gość
kolo
6 miesięcy 15 dni temu

dokładnie jesteśmy jaskrawym przykładem wsi potiomkinowskiej. robi się parki, place, strzelnice, brodziki na basenie…… tylko gdzie są miejsca pracy?!! gdzie ludzie, których chce się ściągnąć mają pójść do pracy?? królu złoty no gdzie???

lubinianin
Gość
lubinianin
6 miesięcy 15 dni temu

Co to jest 12 milionow, przynajmniej cos powstanie. A te 6mln na logo na koszulkach pil. recznych?? czemu miasto nie promuje się przez lyzwiarki, te przynajmniej na olimpiade pojechaly. albo z kubotem? Za 6 mln bylby zadaszony tor nad lodowiskiem!! ba, remont Rynku w scinawie tyle kosztuje.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec
6 miesięcy 15 dni temu

Myśle że starej strzelnicy niezrówna z ziemią Batman Raczyński. Choć to w jego gesti jest .

Mario
Gość
Mario
6 miesięcy 15 dni temu

XXI wiek, środek Europy, a tu wieś potiomkinowska jak malowanie!

Anonimowo
Gość
Anonimowo
6 miesięcy 15 dni temu

Coś wspaniałego,to zamiast strefy ?!!!!!

Rocky
Gość
Rocky
6 miesięcy 15 dni temu

Strzałowych w terenie jest jak na lekarstwo i budując taką męczarnię – bunkier w tak atrakcyjnym miejscu to strzał – pudło jak Galeria w Rynku.Tyle jest wolnego miejsca po obu stronach obwodnic i dalej ale głos i pomysł mieszkańców się nie liczy.Czasami wstydem jest że miasto takich włodarzy ma i brak opozycji odbija się momentami wielkim bólem

Iwa
Gość
Iwa
6 miesięcy 15 dni temu

Jestem ZA pomysł świetny, tyle atrakcji!!! wreszcie będzie można z czegoś blisko korzystać!!! weekend spędzić w fajnym miejscu, blisko domu! Ci którzy już marudzą, niech poczekają do końca, zapewne będą tak samo korzystać i nagle bez marudzenia!!!

Adam
Gość
Adam
6 miesięcy 15 dni temu

do bani taka strzelnica,kupa kasy na strzelanie z wiatrówki.Tu pole do popisu ma gmina Lubin,miasto mogło by się dołożyć i zbudować gdzieś na terenie otwartym strzelnice z prawdziwego zdarzenia.

Darek
Gość
Darek
6 miesięcy 15 dni temu

pisanie,pieprzenie a dalej nie wiadomo o co chodzi.Czy na tej ,,strzelnicy,,będzie można strzelać tylko z wiatrówki ? obszerny art.ale nie wiadomo z jakiej broni będzie można strzelać.Policyjne strzelanie nas nie interesuje,oni mają swoje kontakty i korzystają z innych strzelnic.Interesujące jest dla zwykłego mieszkańca miasta z jakiej broni będzie można strzelać,dopuszczenie hałasu,zadymienie /czy np.czarnoprochowa/.czy też broń o dużej mocy,zasięgu itd.

Obserwator
Gość
Obserwator
6 miesięcy 15 dni temu
No i proszę będzie strzelnica bo kRRól wspiera sport. Patrzcie jaki ludzki Pan. Do tych wszystkich którzy zarzucają mi że jestem malkontentem głośno i wyraźnie oświadczam: Cieszę się, że będzie nowy obiekt ale zadaję pytanie czy jesteście pewni, że to najlepsza decyzja na dziś co zrobić z naszymi pieniędzmi, przypominam że na tym portalu była mowa chyba o 12 czy 15 milionach złotych. Pytam więc, czy wobec faktu, że z Lubina wywodzą się dwie obecne olimpijki w łyżwiarstwie szybkim te pieniądze, jeśli już na sport, nie powinny zostać wydane na kryty tor łyżwiarski, na wznowienie klas sportowych w SP 7.… Czytaj więcej »
Wrona syn Pawła
Gość
Wrona syn Pawła
6 miesięcy 15 dni temu

To o co się rozchodzi z tym strzelaniem? Kto do kogo i za co ?

Jaanek
Gość
Jaanek
6 miesięcy 15 dni temu

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził

URSUS
Gość
URSUS
6 miesięcy 15 dni temu

I tu się z Tobą nie zgodzę, moja zośka dogadza nie tylko mnie i z tego powodu jestem okrutnie zadowolony, nowiutki telewizor plazmowy, komplet wypoczynkowy ze skóry a o samochodzie i wakacjach nie wspomnę…. można? Można! A strzelnica co mnie ona? Niech gmin się cieszy!

Stefan
Gość
Stefan
6 miesięcy 16 dni temu

Skoro wszystko jest w Lubinie źle i sami wybrańcy tu mieszkają proponuje się wyprowadzić tam gdzie wszyscy mają wszystko za darmo łącznie z halą tenisową i strzelnicą. Pozdrowienia dla tych którzy siedzą w chacie przy piwku i wszystko wiedzą co i ile oraz oczywiście kto ma za darmo.

VIP
Gość
VIP
6 miesięcy 16 dni temu

Policja na poprawę wyszkolenia ma kasę z budżetu państwa na co też się składamy!kasa samorządowa tworzona jest z podatków lokalnych i jej przeznaczeniem jest finansowanie poprawy życia społeczności lokalnych!Policja która służy Partii Politycznej niech będzie finansowana z jej środków!

Klecha
Gość
Klecha
6 miesięcy 16 dni temu

Nic nie robią źle, robią, to jeszcze gorzej. Ludzie opamiętajcie się. Ja rozumiem krytykę, ale nie narzekanie dla narzekania. Policja będzie miała gdzie trenować co się przełoży na nasze bezpieczeństwo.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec
6 miesięcy 16 dni temu

Makabra… kolejna wyborcza kiełbasa 🙁 Strzelnica dla wybranych, tak jak hala tenisowa dla wybranych. To miasto jest tylko dla wybranych, prywatne podwórko, na którym włodarze robia co chcą. Lepiej dofinansujcie biblioteke. Brak oddzialu dla dzieci w takim dyżym mieście to naprawdę wstyd. Brak dostępu do bibliotek przez osoby niepełnosprawne to kolejna porażka. Dziwne to miasto, bardzo dziwne…

VIP
Gość
VIP
6 miesięcy 16 dni temu

Stasiu!Halę tenisową zbudowali dla siebie,za Twoje a nie dla suwerena!Ty 70 dyszek a Oni karnet VIP i jest cacy!Oczywiście postrzelać też wam dadzą ale za stówę!!!

Stanisłaaaw
Gość
Stanisłaaaw
6 miesięcy 16 dni temu

Nie drążyłem az tak tematu, ale jestem więcej niż pewny, że dla siebie grupka trzymająca władzę ma tenisa free, podobnie jak strzelanko będzie. A ciemny lud co kupuje przedwyborcze inwestycje na kredyt, niech płaci 100zł za godzinkę strzelania albo i więcej! Podobnie jak z halą tenisową. Nie zdziwię się, jak nagle obniżą na wakacje ceny pod kątem wyborów. Z halą taką zagrywkę zrobili, że świeżo po wybudowaniu była połowa ceny i nagle dowalili podwyżkę o 100%. Ot cała nasza elYta z urzędu miasta na czele z „nieomylnym saksofonistą”.

Niemogenatopatrzec
Gość
Niemogenatopatrzec
6 miesięcy 16 dni temu

Strzelnica za duże pieniądze, ogrodzenie i zamknięcie naszego parku i zrobienie z niego militarnego wybiegu… A remontu uliczek na Ustroniu od lat nie ma komu zrobić. Tyle miejsc można było polepszyć, ozdobić, zrobić coś dla ludzi, dla dzieci, a tu proszę… Strzelnica, Jezu… Czekam na wybory jak na święta…

Prezydent a Zagłębie
Gość
Prezydent a Zagłębie
6 miesięcy 16 dni temu
Skoro prezydent tak wszystko buduje i rozdaje ostatnio, wiadomo wybory, to może wzorem innych miast umorzy Zagłębiu nożnemu podatek od nieruchomości, który naliczany jest co rok? Tak moi drodzy Zagłębie Lubin płaci miastu podatek od nieruchomości (stadionu)!!! Zagłębie Lubin płaci miastu podatek od nieruchomości (stadionu). Inne miasta zwalniają kluby sportowe lub spółki zarządzające stadionami (jak np. we Wrocławiu) od płacenia podatku od nieruchomości. Jest to forma wspierania tych klubów, które są najlepszą formą promocji miasta. Tymczasem w Lubinie nie dość, że nie ma mowy o jakimkolwiek zwolnieniu od obowiązku płacenia podatku od stadionu, to stosuje się jeszcze maksymalnie wyśrubowane stawki.… Czytaj więcej »
Kamil
Gość
Kamil
6 miesięcy 16 dni temu

Stadion we Wrocławiu jest miejski także chyba to byłoby bez sensu aby sami sobie z powrotem płacili, to samo w przypadku klubu. W Lubinie ani klub ani stadion nie należą do miasta. Z tym reprezentowaniem to bym nie przesadzał, zakwalifikowanie się do pucharów europejskich to faktycznie jest już forma reprezentacji a gra na średnim poziomie w Ekstraklasie jakoś nieszczególnie wpływa na promocję. Automatycznie jeśli umorzy podatek to zmniejszą się wpływy do budżetu, czyli mniej inwestycji. Umorzenie podatku ani nie wpłynie lepiej na sytuację finansową klubu a pogorszy sytuację finansową miasta.

Jan Twardowski
Gość
Jan Twardowski
6 miesięcy 15 dni temu
Stadion wrocławia jest jednym z wielu przykładów. jest też wiele klubów nie sponsorowanych przez miasta a w ramach promocji jest to jakoś rozwiązywane. Skoro Zagłębie gra w najwyzszej klasie rozgrywkowej to jednak w jakis sposób reprezentuje miasto, więc nie przesadzaj. A czy małą reklamę zrobił klub w 2007 roku jak cała Polska huczała o Mistrzu Polski? Wtedy wszyscy z miasta się wygrzewali w blasku popularności. Z kwestią budżetu nie do końca masz rację, gdyż tego podatku miasto jeszcze nie otrzymało jeśli dobrze się orientuje, gdyż odwoływało się do NSA, bo prawnicy KGHM inaczej to widzą niz nasz prezio. Ale, że… Czytaj więcej »
Rodzic
Gość
Rodzic
6 miesięcy 16 dni temu

To jestem pod wrażeniem. Ale miasto idzie do przodu. To duży remont głównej ulicy w miescie, to basen , nowoczesne parki i hale , to darmowe autobusy w miescie. Widać , że komuś się chce i można.

Gość
Gość
Gość
6 miesięcy 16 dni temu

Na wszystkie prestiżowe obiekty kasa leci a od 10 lat nie mogą obiecanego schroniska dla bezdomnych zwierząt zrealizować -hańba

a
Gość
a
6 miesięcy 16 dni temu

Ważniejsze są domy dziecka. Lepiej ograniczyć posiadanie psów, niech każdy poniesie za posiadanie psa podatek na budowę schronisk, wtedy psów będzie mniej i odpowiedzialnośc większa. Jak się ma wszystko za darmo, to się nie szanuje.

marko
Gość
marko
6 miesięcy 16 dni temu

ludzie, przecież jeszcze kilka dni temu pisaliście, ze obiecano wam strzelnice i jej nie ma! a teraz jak ogłoszono, że będzie budowana to macie problem!

problem to niektórzy mają chyba ze sobą!

pomysł jest dobry i mi się podoba niezależnie od tego czy będę korzystał z tego obiektu czy też nie.

Stanisłaaaw
Gość
Stanisłaaaw
6 miesięcy 16 dni temu

Ja nie narzekałem, ale sie wypowiem. Jak budowano hale tenisową też się cieszyłem, do czasu aż poszedłem pierwszy raz z dzieckiem. 70zł za godzinę! To jest chyba jakis rekord? Pójdź z dzieckiem 1 w tygodniu, co daje 280zł miesięcznie za 4 gierki! A to wszysktko z naszych pieniędzy za wodę, bo Mpwik jest właścicielem. To jest skandal, nad którym od 3 lat nikt nie chciał się pochylić, choć artykuły były o tym na innych portalach, bo tu oczywiście cisza była. Ci ludzie powinni już odejść bo zrobili nasze piękne miasto – miastem prywatnym!

Brzydula
Gość
Brzydula
6 miesięcy 16 dni temu

Obiecano strzelnicę? Tak! Rusza jej budowa? Tak! Są ujadacze? Tak! Niczego innego nie można się spodziewać. Czekamy na realizację inwestycji. Świetny kompleks rekreacyjno-sportowy będzie.Dla każdego coś dobrego. Malkontenci nie muszą korzystać, to tylko podpowiedź.

Olo
Gość
Olo
6 miesięcy 16 dni temu

Pięknie Wierszokleta pisze, pięknie ale tylko w rymy.
Może następny pean będzie o tym co i jak ma być, aby Wierszokletę zadowolić.
Czekam z niecierpliwością.

wierszokleta nie śpi
Gość
wierszokleta nie śpi
6 miesięcy 16 dni temu
Proszę bardzo. Naprawdę niewiele trzeba, żeby w tej kwestii mnie zadowolić. Chciałbym włodarzy, którzy służą mieszkańcom. Włodarzy, którzy kształtując wiele aspektów publicznego życia, robią to w oparciu o opinie mieszkańców.. Włodarzy, którzy planując inwestycje dla miasta, konsultują je z mieszkańcami- park, rynek, strzelnica… Chciałbym miasta ze spójna koncepcja urbanistyczną, z planami rozbudowy opracowanymi przez specjalistów, a nie jak do tej pory zaprzyjaźniony RTBS wciska oderwane od lokalnej estetyki bloki kaleki, zabierając mieszkańcom zieleń, przestrzeń i światło. Chcę prezydenta, który prowadzi transparentną politykę dostępu do informacji o przetargach, wydatkach, sposobach finansowania inwestycji itd. Chce informacji o całkowitych kosztach budowy rynku, kosztach… Czytaj więcej »
Wizualizacje jak z kosmosu. Tak basenów jak i toj
Gość
Wizualizacje jak z kosmosu. Tak basenów jak i toj
6 miesięcy 16 dni temu

A tak w temacie, bo banują treści o kortach: jak cena tej zabawki??

wierszokleta nie śpi
Gość
wierszokleta nie śpi
6 miesięcy 16 dni temu
Lubińska elita, boscy pomazańcy Jako im kRRól zagra, tako ona tańczy. W bananowych barwach dojnej republiki wciąż mało błyskotek, prestiżu dla kliki. Tenis i badminton, rynek za miliony Każdy skrawek miasta płotem ogrodzony. W Kortowej zaś gaszą kulinarne żądze Piękne inwestycje za nasze pieniądze. Tak jak za komuny, tak i w PO świecie choć koniec jest bliski, to go nie czujecie. Nie sztuka kredytem jest miasto zadłużyć Sztuką jest zarządzać tak, by ludziom służyć. I miast lekką rączką milionami sypać Warto czasem zwolnić, o opinię spytać. Bo nikt tak nie poczuł serca bicie miasta Jak my lubinianie, miasto to my!… Czytaj więcej »
Mlody lubinianin
Gość
Mlody lubinianin
6 miesięcy 16 dni temu

Wierszokleto, napisz może ze miasto „przetarg” ma i 6,5mln daje piłce ręcznej na „promocję”. Szkoda ze tych meczy nikt nie ogląda bo sześć i pół bańki w plecy, taka to promocja.

do młodego
Gość
do młodego
6 miesięcy 16 dni temu
Dziwnym jest, ze jednej sekcji piłkarskiej miasto daje milionowe dotacje, a inną nożną dołuje, naliczając jej olbrzymie podatki. Nie każdy pewnie wie, że Zagłębie Lubin SA płaci miastu podatek od nieruchomości (stadionu). W 2014 roku prezydent uznał, że zadaszone trybuny są budowlą i naliczył podatek od ich deklarowanej wartości. Podatek był wyższy od dotychczasowego o ok. 0,5 mln zł. Klub nie zgodził się z taką interpretacją prezydenta i płacił podatek według poprzednich wyliczeń (od powierzchni użytkowej). Sprawa trafiła do instytucji zajmujących się rozsądzaniem sporów administracyjnych. Na palcach jednej ręki można policzyć stadiony, których właścicielami są kluby piłkarskie. Przeważnie są to… Czytaj więcej »
Wacław
Gość
Wacław
6 miesięcy 16 dni temu

Że co robi ?? Nasz klub godinie reprezentuje Nasze miasto, chyba nie bardzo im to wychodzi biorąc pod uwagę poziom gry

Stanisłaaaw
Gość
Stanisłaaaw
6 miesięcy 16 dni temu

ok tu można się sprzeczać, mimo wszystko gramy w e-klasie, podobnie jak ręczni. Zawsze moglibyśmy grać w 1 lub 2 lidze i tak pewnie by było, jakby miasto przejęło klub, tak jak chcieli kiedyś. Rok temu graliśmy w europejskich pucharach, że przypomnę piękny mecz u siebie z Partizanem. Dziś jest gorzej, ale może na wiosnę będzie lepiej.

Piti
Gość
Piti
6 miesięcy 16 dni temu

Ta strzelnica jest budowana dla sportowców i policji żeby mieli gdzie trenować. Ceny pewnie nie będą niskie. Osobno opłata za wstęp i osobno za amunicję. Jakie rodzaje broni będą dostępne? Ja tam się cieszę że będzie strzelnica bo lubię strzelać.

Sportowiec
Gość
Sportowiec
6 miesięcy 16 dni temu

Czy ceny beda równie kosmiczne i niedostępne dla zwyklych obywateli jak ma hali tenisowej?
70zl za godzine gry w tenisa.

Wizualizacje jak z kosmosu. Tak basenów jak i tej
Gość
Wizualizacje jak z kosmosu. Tak basenów jak i tej
6 miesięcy 16 dni temu

Ceny to pikuś na kortach. Niby miejskie ale pograć nie mogę z synem, bo monopol na naukę gry w tenisa ma jeden absztyfikant. I te ciągłe rezewacje na rezerwacje gdyby „ktoś” nie przyszedł…
A tak do tematu tejże strzelnicy: ile ta zabawka będzie kosztować NAS??

Lubiniak
Gość
Lubiniak
6 miesięcy 16 dni temu

Są na tym portalu ludzie, którym wszystko przeszkadza i wszystko jest niepotrzebne. To są malkontenci, zgryźliwi tetrycy i nieudaczniki życiowe.

V
Gość
V
6 miesięcy 16 dni temu

Jak już kogoś wyzywasz, to używaj chociaż poprawnej polszczyzny, Lubiniaku.

W
Gość
W
6 miesięcy 16 dni temu

No dobra, wszystko pięknie, ładnie, tylko po co nam strzelnica potrzebna?

Adam C
Gość
Adam C
6 miesięcy 16 dni temu

Brawo Ty!

wpDiscuz