Ruch wywiózł punkt z Lubina (FOTO)

22

Na nic zdały się wzmocnienia z pierwszego zespołu rezerwom KGHM Zagłębia Lubin. Podopieczni Piotra Jacka jedynie zremisowali na własnym boisku z Ruchem Zdzieszowice 1:1, choć rywal widząc wyjściową jedenastkę mógł mieć spore obawy.

W składzie lubinian znaleźli się zawodnicy, którzy na co dzień grają bądź trenują w ekstraklasowym zespole. Szczególnie imponująco wyglądała formacja ofensywna, w której zobaczyć mogliśmy m.in. Patryka Tuszyńskiego, Adama Buksę, Łukasza Janoszkę, Kamila Mazka, Adama Matuszczyka czy Krzysztofa Janusa. Samo spotkanie rozpoczęło się po myśli „Miedziowych”, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą Buksy w 28. minucie. W drugiej połowie do wyrównania doprowadzili jednak goście, którzy dość niespodziewanie z Lubina wywieźli punkt.

KGHM Zagłębie II Lubin – Ruch Zdzieszowice 1:1 (1:0)

KGHM Zagłębie II Lubin: Forenc – Todorovski, Jończy, Tosik, Oko (45′ Szota) – Matuszczyk (45′ Żyra), Mazek, Janoszka, Janus – Tuszyński (65′ Andrzejczak), Buksa (78′ Nowak)