Helios zaprasza na noc z Greyem

Najnowszą, trzecią część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James będzie można obejrzeć 9 lutego w lubińskim kinie Helios. Ponadto, tej samej nocy wyświetlone zostaną również dwie pierwsze części historii o Greyu. Dla naszych Czytelników mieliśmy dziś cztery pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Ten niecodzienny maraton filmowy rozpocznie się 9 lutego o godzinie 23 i potrwa do rana następnego dnia. Wyświetlone zostaną po kolei filmy: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” oraz „Nowe oblicze Greya”.

Każdy, kto przyjdzie na ten maraton filmowy, przywitany zostanie drinkiem – pełnoletni lampką wina musującego, zaś osoby poniżej 18. roku życia napojem bezalkoholowym.

Szczegóły na temat „Zmysłowej nocy z Greyem” można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na to wydarzenie. Otrzymały je cztery osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w poniedziałek, 5 lutego, o godzinie 11. Bilety wygrali: Agnieszka Stąpór, Dagmara Doberstain, Maria Żak i Krzysztof Stąpór. Gratulujemy !

Opis filmów:

„Pięćdziesiąt twarzy Greya”

Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie.

Studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson) poznaje przystojnego, tajemniczego milionera Christiana Greya (Jamie Dornan). Początkowe zauroczenie przemienia się w gorący romans, który na zawsze zmieni życie Anastasii.

„Ciemniejsza strona Greya”

Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

„Nowe oblicze Greya”

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz