Maraton filmowy z Deadpoolem

Już w najbliższy piątek, 18 maja, w lubińskim kinie Helios wieczór superbohatera innego niż wszyscy inni. Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na ten maraton filmowy.

Minimaraton filmowy z Deadpoolem rozpocznie się o godzinie 20. Przez kilka godzin widzom towarzyszyć będzie ten superbohater. Najpierw wyświetlona zostanie pierwsza część serii, a później premierowy „Deadpool 2”.

Szczegóły na temat tego maratonu oraz cennik biletów można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na piątkowy maraton filmowy z Deadpoolem. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w środę (16 maja) o godzinie 12.00.

Bilety wygrali: Joanna Stembalska i Przemysław Descher. Gratulujemy!

Opisy filmów:

„Deadpool”

Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson – niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik – poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako „Deadpool” i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

„Deadpool 2”

Po przeżyciu wypadku oszpecony superbohater stara się odzyskać swoją pasję do życia podróżując po świecie i walcząc z przestępcami.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz