Weekend z Basią

Specjalne pokazy filmu „Basia”, przeznaczonego dla najmłodszych widzów, odbędą się już w najbliższy weekend, 14 i 15 kwietnia, w lubińskim kinie Helios. Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody.

Basia mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem – Miśkiem Zdziśkiem. Czasami, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Film będzie można obejrzeć 14 i 15 kwietnia w lubińskim kinie Helios. Seanse będą rozpoczynać się od konkursów, w których będzie można wygrać nagrody. W holu kina na dzieci czekać będą dodatkowe atrakcje.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na pokazy „Basi” – dwa na sobotę i dwa na niedzielę. Otrzymały je cztery osoby, które dzisiaj, 12 kwietnia, o godzinie 13.00 dodzwoniły się do nas jako pierwsze.

Bilety wygrali: Teresa Piela, Paulina Poczynek, Anna Nowosielska i Dariusz Nowosielski. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz