Kobieta w podróży

Między innymi o zapobieganiu kulturowym faux pas i tym, czy podróżowanie po Bliskim Wschodzie jest bezpieczne opowie lubinianom Michalina Kupper podczas najbliższego Spotkania z Ludźmi Gór.

Spotkanie odbędzie się 18 marca o godzinie 12 w sali kameralnej Centrum Kultury Muza. Wstęp jak zwykle jest bezpłatny.

Michalina Kupper, która spotka się z lubinianami, to uczestniczka Rowerowego Jamboree – sztafety z Polski do Japonii na etapie Turcja – Irak – Iran, nominowana do Kolosów za podróż po Papui Nowej Gwinei. To miłośniczka ulicznych historii, rozdarta między morzem a górami. Michalina jest fanką lokalnej kuchni, kocha Bliski Wschód i Oceanię. Jest twórczynią autorskich warsztatów etnograficznych dla dzieci i młodzieży, pedagogiem, przedsiębiorcą, instruktorem ZHR.

18 marca w Muzie opowie o: o zapobieganiu kulturowym faux pas, o tym, czy podróżowanie po Bliskim Wschodzie jest bezpieczne, oraz, jak poradzić sobie z zaczepkami mężczyzn, gdzie nie podróżować samotnie, w jaki sposób uniknąć wszy, malarii i pasożytów podczas podróży.

Dowiemy się także o: zabójczych zwierzętach w podróży, podróżowaniu po rejonach skąd brały się, jeszcze do niedawna pospolite, dzieciobójstwo, szamanizm i ludożerstwo, a także Jezydkach, seksualnych niewolnicach, które uciekły od ISIS.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz