KGHM wybuduje nową siedzibę?

2

Skoro nowoczesna, globalna firma, to i siedziba powinna być nowoczesna. Po mieście od jakiegoś czasu krążą informacje, że KGHM wybuduje w Lubinie nowy biurowiec, do którego przeprowadzi się zarząd oraz wszyscy pracownicy biurowi.

Siedziba zarządu od dawna już budzi sporo emocji. Już od kilku lat kolejne zarządy wracają do pomysłu przeprowadzki do Warszawy. Ostatnio ten temat przycichł. – Na dziś nie mamy takich planów – potwierdza Jolanta Piątek, rzecznik prasowy KGHM.

Pojawił się za to nowy wątek, związany z przeprowadzką. Dziś siedziba zarządu to kilka budynków, bo w tym głównym, zaczęło brakować miejsca. Część biur została więc przeniesiona na drugą stronę ulicy, gdzie kiedyś mieścił się KGHM Ecoren. Takie rozproszenie mógłby scentralizować jeden, nowoczesny biurowiec. Podobno zarząd planuje jego budowę w naszym mieście. Takie sugestie ostatnio słyszy się w mieście coraz częściej.

Jolanta Piątek przyznaje, że nie słyszała o takim pomyśle. – Budowa nowego biurowca jest mało prawdopodobna ze względów finansowych. Myślę, że kompleks, którym dysponuje KGHM jest na dziś wystarczający – tłumaczy rzecznik.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość