KGHM wybuduje nową siedzibę?

Skoro nowoczesna, globalna firma, to i siedziba powinna być nowoczesna. Po mieście od jakiegoś czasu krążą informacje, że KGHM wybuduje w Lubinie nowy biurowiec, do którego przeprowadzi się zarząd oraz wszyscy pracownicy biurowi.

Siedziba zarządu od dawna już budzi sporo emocji. Już od kilku lat kolejne zarządy wracają do pomysłu przeprowadzki do Warszawy. Ostatnio ten temat przycichł. – Na dziś nie mamy takich planów – potwierdza Jolanta Piątek, rzecznik prasowy KGHM.

Pojawił się za to nowy wątek, związany z przeprowadzką. Dziś siedziba zarządu to kilka budynków, bo w tym głównym, zaczęło brakować miejsca. Część biur została więc przeniesiona na drugą stronę ulicy, gdzie kiedyś mieścił się KGHM Ecoren. Takie rozproszenie mógłby scentralizować jeden, nowoczesny biurowiec. Podobno zarząd planuje jego budowę w naszym mieście. Takie sugestie ostatnio słyszy się w mieście coraz częściej.

Jolanta Piątek przyznaje, że nie słyszała o takim pomyśle. – Budowa nowego biurowca jest mało prawdopodobna ze względów finansowych. Myślę, że kompleks, którym dysponuje KGHM jest na dziś wystarczający – tłumaczy rzecznik.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
RTY
RTY
1 rok 7 miesięcy temu

Widzę, że Lubin.pl zmienia się w stronę zajmującą się plotkami typu „pudelek”

Nie ma to jak szerzyć ploty…

MTJ
MTJ
1 rok 7 miesięcy temu

Każda „nowa” ekipa, która dochodzi do władzy tworzy nowe stanowiska dla swoich. I tak było, jest i będzie „do końca świata i o jeden dzień dłużej” jak to mówi Jurek Owsiak. Jedynym skutecznym sposobem jest 100% prywatyzacja KGHM.
I koło się zamyka.
Górnicy popierają status quo, które gwarantuje im przywileje, a PiS, PO czy inny konglomerat, który będzie rządził po następnych wyborach nie zrezygnuje z atrakcyjnych posad, które w nagrodę dostają zasłużeni działacze(tudzież rodzina). Kilka osób z poprzedniej ekipy dla przykładu się odstrzela ale nie za dużo żeby nie było lamentu o zemstę polityczną. Itd, itp…

elka
elka
1 rok 7 miesięcy temu

LOOL po co nam nowa ortopedia jak nie mamy dobrych lekarzy???? Ludzie uciekaja do innych miast na zabiegi bo tu strach cokolwiek dać sobie zoperować.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok 7 miesięcy temu

Podobno zarteudnienie w centrali ma się zwiększyć po koło 50 osób !!!!! i

Anonimowo
Anonimowo
1 rok 7 miesięcy temu

A ja się pytam ! Domagalski mówił ze zwolnił dyrektora Huty Głogów, a to nie jest prawda i dalej chce go na vice prezesa !!!!! Domagalski i le kłamstw jeszcze !!!!!!!!!!!! Taczka powili szykowana !!!!!!

Jarek
Jarek
1 rok 7 miesięcy temu

Głosuj dalej na Pisektę to będziesz robił nie za dwóch a za trzech i będziesz dreptał z buta bo paliwo będzie po 5 zł

Lool
Lool
1 rok 7 miesięcy temu

Jeszcze raz. Priorytetem powinno być zbudowanie ortopedi w MCZ plus zadbanie o kadry tramatologi i ortopedii narządów ruchu. TYLKO Z ODPOWIEDNIMI FACHOWCAMI JAK POZNAŃ WROCŁAW GDAŃSK WAWA.

pf
pf
1 rok 7 miesięcy temu

Bzdura. Nie po to robili remont Centrali, by teraz ją opuszczać.

FAN
FAN
1 rok 7 miesięcy temu

No nie , jeszcze mają odwagę napisać , że brakuje miejsc biurowych ? Połowe stanowisk pracowników darmozjadów zlikwidować i już będą miejsca. Tam u góry to już całkiem pier…. się wszystkim w głowach. Na dole jeden robi za dwóch i utrzymuje tą bandę na górze, a oni będą dostawiać biurka.

Lool
Lool
1 rok 7 miesięcy temu

Zwolnić białe kołnierzyki co Po tworzyła im sztuczne stanowiska, miejsca będzie sporo. Trzeba również wrócić do pomysłu połączenia kopalń /mniejsza kadra/.

wpDiscuz