Cztery bramki Arkadiusza Moryto

21

Kolejne trafienia Arkadiusza Moryto na mistrzostwach świata we Francji. W spotkaniu przeciwko Tunezji, wygranym 28:26, skrzydłowy Zagłębia Lubin zdobył cztery bramki.

moryto

Wszystkie trafienia miały miejsce w pierwszej połowie. Arkadiusz Moryto wpisał się na listę strzelców w 3, 20, 22 i 30 minucie spotkania.

Biało-czerwoni pokonali w Brest Tunezję 28:26 (15:11) i w poniedziałek zagrają o 17. miejsce w MŚ. Ich przeciwnikami będą zwycięzcy meczu Arabia Saudyjska – Argentyna.

Polska – Tunezja 28:26 (15:11)

Polska: Malcher, Morawski, Kornecki – Daćko 2, Łyżwa, Jachlewski, Krajewski 8, Niewrzawa, Walczak, Moryto 4, Daszek 4, Przybylski 2, Paczkowski 4, Gierak, T. Gębala 3, Chrapkowski 1.

Tunezja: Missaoui 1, Soussi – Toumi, Tej, Zaied, Bannour 10, Haj Youssef, Sanai 6, Boughanmi 1, Saied 2, Hosni 2, T. Jallouz 2, Chouiref 2, Soussi, W.Jallouz, Jaballah.