Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

2

Jedną z propozycji na zbliżające się ferie jest przedstawienie Teatru Katarynka. W lubińskiej Muzie będzie można obejrzeć „Bałwanka Tiko i Królową Fruncję”.

To musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia?

W spektaklu nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy. Niewątpliwym atutem przedstawienia jest doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę młodych widzów, którzy przy okazji zabawy wyciągną wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Przedstawienie będzie można obejrzeć 6 lutego o godzinie 12 w sali widowiskowej Muzy. Bilety kosztują 20 zł. Można je rezerwować mailowo: rezerwacja@ckmuza.pl (od pon. do pt. od 8 do 14) lub telefonicznie: kasa 76 746 22 66 (codziennie od 14 do 20).

Szczegóły na stronie ckmuza.eu

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość