Zwycięstwo juniorek Beaty Miazgi na wyjeździe

187

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo zanotowały piłkarki ręczne SMS Zagłębia Lubin w rozgrywkach juniorek. Ekipa Beaty Miazgi wygrała różnicą 5 bramek.

Podopieczne Beaty Miazgi zmierzyły się w wyjazdowym spotkaniu z ekipą MKS Karkonosze Jelenia Góra. Miedziowe pewnie dążyły do zwycięstwa. Do przerwy wygrywały 10:18. W drugiej połowie kontynuowały passę, ostatecznie wygrywając 23:28.

SMS Zagłębie Lubin
Bramkarki:
Lewalska Marta, Jaskulska Jaśmina
Pole: Cieślik Martyna – 7, Dolecka Julia – 7, Kopycińska Zuzanna – 3, Sołdek Nikola – 3, Machoń Julia – 2, Szczędor Martyna – 2, Badowska Maja – 1, Czyż Weronika – 1, Godzic Emilia – 1, Stańczak Daria – 1, Chudek Weronika, Krasek Julia, Ziemba Aleksandra.

Sztab Szkoleniowy: Miazga Beata

W następnej kolejce zespół juniorek pojedzie do Legnicy na mecz z EUCO UKS Dziewiątka Legnica. Natomiast ich młodsze koleżanki z Lidze Młodziczek zmierzą się na parkiecie SP14 w Lubinie z ekipą Jedynki Dzierżoniów. Pierwszy mecz domowy w sezonie zaplanowano na 1 października o godzinie 11.00.