Zrewanżowały się

25

W ramach 2. kolejki Dolnośląskiej Wojewódzkiej Ligi Juniorek, zespół MKS Zagłębia Lubin pokonał ekipę KPR Kobierzyc, 35:32. Lubinianki tym samym zrewanżowały się za pierwszy pojedynek, w którym musiały uznać wyższość rywalek.

Spotkanie odbyło się w sali RCS. Miedziowe na starcie prowadziły 2:0. Później rywalki doprowadziły do remisu, a w 11. minucie wygrywały 6:4. Do przerwy oba zespoły walczyły jak równy z równym i pierwsza połówka zakończyła się remisem 13:13. Druga odsłona meczu wyglądała podobnie. Obie ekipy nie odpuszczały. W 49. minucie był remis 27:27. Dopiero w końcówce za sprawą Julii Walczak, Pauliny Rippel i Dominiki Daszkiewicz Zagłębie wygrało 35:32.

MKS Zagłębie Lubin: Wilczyńska 8, Rola 2, Rippel 2, Daszkiewicz 9, Haczkowska, Walczak 8, Szymczyk 1, Łuczkowska 5, Bogucka, Struta, Zgieb, Płończak, Niedzielska, Dobrołowicz.