Znakomite występy młodych lekkoatletów

173

Młodzi zawodnicy MLKS Sokół Lubin wzięli udział w największej lekkoatletycznej imprezie dla dzieci w Polsce, czyli Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych.

Zawody rozegrane w ostatni weekend w Łodzi zgromadziły na starcie ponad 1500 lekkoatletów z całej Polski.

Pierwszy w historii Sekcji Biegowej Sokoła medal Mistrzostw Polski Dzieci zdobył Igor Gałuszka, podopieczny trenera Marka Dłubały, który wywalczył brąz w biegu na 1000m w kategorii 13-latków z rewelacyjnym czasem 2:54.95.

Czwarte miejsce na tym samym dystansie w kategorii 11-latków zajął Bartosz Pelak z nowym rekordem życiowym 3:21.10.

Świetnie zaprezentowali się także pozostali zawodnicy trenerów: Marka Dłubały, Eli i Mariusza Knulli zajmując miejsca w TOP20 i uzyskując przy tym bardzo wartościowe wyniki: