Złota wojowniczka Laura

524

Za wojownikami Lubińskiego Klubu Karate Kyokushin – Centrum Sportów Walki, wyjątkowy turniej, mianowicie XIV Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Kożuchowie.

Wojowniczka lubińskiego klubu Laura Oblej wygrała kategorię kumite kadetek L/K + 40 kg. W drodze do złotego medalu w pięknym stylu pokonała trzy przeciwniczki.

Medalowe wyniki pozostałych członków klubu:
-Oliwia Kurzawska kumite kadetek B/K zdobyła 2 miejsce, w kata 4 miejsce
-Gabriel Mydłowski w kata kadetów zdobył 3 miejsce
-Milena Różańska w kumite kadetek L/K – 40 kg wywalczyła 3 miejsce, w kata 5 miejsce
-Erwin Urban w kumite kadet L/K – 40 kg zdobył 3 miejsce
-Aleksandra Kujath w kumite młodziczek S/K + 50 kg 3 miejsce

Bardzo dobre walki stoczyli seniorzy:
-Grzegorz Dworak w kategorii masters open zdobył, 3 miejsce
-Grzegorz Maciejczak w kategorii senior open 4 miejsce

– Bardzo dziękujemy sensei Arkowi Gdula za dodatkowe treningi dla naszych seniorów – podkreśla Ryszard Semik.

Pozostali nasi zawodnicy biorący udział w tej wyjątkowej imprezie: Bartłomiej Maciejczak, Alan Zych, Gabriel Mydłowski wygrali w pięknym stylu po trzy walki. Odpadli w decydujących pojedynkach o wejście do finałowych czwórek. Bardzo dobre pojedynki stoczyli Nina Urban i Patryk Augustyn. Tym razem nie udało im się wejść do następnej tury.
Klub reprezentowało dwóch sędziów sensei Ryszard Semik sempai Norbert Kurzawski. Kierownikiem drużyny był sempai Ryszard Mydłowski.