Zero emocji, zero bramek

21

Spotkanie pomiędzy KGHM Zagłębie Lubin a Podbeskidzie Bielsko-Biała przeszło już do historii. Kibice z całą pewnością nie zapamiętają go jako emocjonującego. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Poniżej relacja z tego wydarzenia.

94′ Koniec meczu! Męczące spotkanie kończy się remisem!

93′  Rogalski za Łatkę. Czy coś to da?

90′ Sędzia doliczył cztery minuty

87′ Zastanawiające jest, czy Podbeskidzie gra na poziomie ekstraklasy czy Zagłębie jak pierwsza liga? Wieje nudą.

83′ Zegar nieubłaganie pokazuje upływające minuty, a gola jak nie ma, tak nie ma.

80′ Jan Urban z pewnością nie jest zadowolony ze swoich podopiecznych. Taka nieskuteczność w meczu z beniaminkiem aż razi!

77′ Malinowski chciał pokonać obrońców miedziowych, lecz starania spełzły na niczym

75′ Znów zółta kartka. Tym razem Sourek

72′ Podbeskidzie dopiero debiutuje w ekstraklasie, jednak Zagłębie nie może znaleźć na nie sposobu

69′ Żeby gole padały tak często jak żółte kartki…

67′ Cienciała dorobił się żółtej kartki.

63′ Kibice nie mogą raczej powiedzieć o wielkich emocjach

61′ Wielka szansa Małkowskiego!!! Futbolówka przelatuje jednak obok bramki.

57′ Zagłębie rozpoczyna akcje, lecz ich nie kończy. Taka metoda na pewno nie przyniesie gola.

56′ Szykuje sie zmiana w składzie gości. Malinowski przygotowuje się do wejścia

53′ W polu Podbeskidzia gorąco! Goście jednak wybrnęli z opresji

51′ Zagłębie nadal chce pokazać, kto tu rządzi. Najpierw atakuje Abwo, później Sernas. Jednak żadna z tych akcji nie przynosi upragnionego efektu

47′ Hanzel to ma tempo. Ledwo wyszedł na boisko i już dostał żółtą kartkę.

Już za chwilę rozpocznie się druga połowa. Piłkarze wychodzą na boisko. Oby te 45 minut było lepszym widowiskiem.

46′ Słaba, bezbramkowa pierwsza połowa zakończyła się. Kibice Zagłębia widocznie niezadowoleni. Piłkarze do szatni schodzili przy gwizdach.

45′  Sędzia do regulaminowego czasu doliczył minutę.

45′ Hanek główką, lecz obok bramki.

44′ Sernas strzela. Bąk, choć z problemami, łapie futbolówkę.

42′ Akcja pod bramką miedziwoych i rzut rożny

42′ Żółty kartonik zobaczył Metelka

41′ Zamiesanie pod bramką gospodarzy. Łatce niewiele zabrakło, aby uderzyć piłkę.

36′ Małkowski  z rożnego do Rymaniaka, lecz obrońca wybija głową nad poprzeczką.

35′ Żółta kartka dla Rachwała

33′ Zagłebie nadal dominuje. Beniaminek ma ogromne problemy z utrzymaniem tempa narzuconego przez miedziowych.

31′ Rzut wolny w wykonaniu Koniecznego. Nad bramką.

29′ Pod bramką Podbeskidzia nadal wrze! Piękna akcja Abwo, Małkowskiego i Sernasa! Tylko interwencja Baka ratuje gości.

27′ Abwo do Pawłowskiego!!! Ten jednak nie wykorzystał szansy. Piłka wysoko na bramką gości.

26′ Atakuje Pawłowski, lecz Bąk bez problemu łapie piłkę

25′ Niedokładne podanie Abwo

24′ Rymaniak próbuje szczęśćia, lecz piłka trafia w ręce Bąka

22′ Gorąco w polu karnym Zagłębia!

20′  Żółtą kartkę zobaczył Dariusz Łatka

18′ Rożny w wykonaniu Pawłowskiego. Piłka daleko od bramki

17′ Ostra walka o piłkę. Naraze kończy się tylko na upomnieniu Cienciały za faul.

15′ Demjan fauluje rymaniaka. Rzut wolny dla miedziowych

14′ Zagłebie jest stroną dominującą. Konieczny fauluje Małkowskiego

12′ Z rzutu wolnego Sernas. Nad bramką

10′ W polu karnym gości stale zamieszanie. Jego głównymi bohaterami są Sernas, Małkowski i Rymaniak

4′ Zagłębie nadal jest stroną atakującą cz ęściej. Atak prawym skrzydłem. Rymaniak naciera, lecz nie ma gola.

1′ Już w 1. minucie Zagłębie atakuje.. Małkowski do Sernasa, ale ten nie strzela.

Dzis bardzo pochmurne niebo. Niestety deszcze źle kojarzy się miedziowym. Wszyscy pamiętamy niedoszły mecz z Legią Warszawa na Łazienkowsiej, gdzie właśnie przez taką pogodę spotkanie zostało odwołane. Dziś jest jednak inaczej.