Dwie osoby w ogólnymi potłuczeniami trafiły do lubińskiego szpitala w wyniku wypadku, do którego około godziny 7 doszło na skrzyżowaniu ulic Zwierzyckiego ze Stanisławowską. Ruch pomiędzy marketami Obi i Indomo nadal jest utrudniony.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że winę za całe zdarzenie ponosi kobieta kierująca samochodem marki Lexus. Wyjeżdżając od strony ronda, zderzyła się z jadącym prosto kierowcą Forda Mondeo.
– Syn jechał prosto od strony Zalesia, kiedy zderzył się z panią wyjeżdżajacą z drogi podporządkowanej – opowiadał będący na miejscu ojciec kierowcy forda. – Moim zdaniem oba auta nie nadają się już nawet do naprawy – ocenia mężczyzna.
Kierowcy obu pojazdów zostali zabrani do szpitala. Oprócz nich w samochodach nie było innych pasażerów.
Na miejscu wypadku jest jeszcze policja. Kierowcy powinni liczyć się z nieznacznymi utrudnieniami, ponieważ jeden pas ruchu w stronę Przylesia został zablokowany.