Zawodnicy Sokoła na podium

70

Na stadionie słubickiego SOSiRu odbyły się XV Mistrzostwa Euroregionu „Pro Europa Viardina” dzieci i młodzieży w lekkiej atletyce. W tej cyklicznej imprezie, ponownie znakomicie spisali się młodzi zawodnicy „Sokoła” Lubin.

20161007_124414

W kategorii dzieci starszych dwa razy na podium stawała Emilia Wawrowska, która zwyciężyła w biegu na 60 metrów (8,49) oraz zajęła II miejsce w skoku w dal (4,58). W kategorii młodzików III miejsce w biegu na 100 metrów  zajął Patryk Piejko (11,98). Inni nasi zawodnicy w finałach to:   Nikola Tarnowska – V miejsce w biegu na 100 metrów (13,91) oraz Magnus Herliczka – VI miejsce w skoku  w dal (4,58).

Startem w Słubicach zawodnicy „Sokoła” zakończyli bogaty sezon startów na otwartym stadionie. Kolejne wyzwania naszych zawodników, to zawody halowe oraz biegi przełajowe.