Zapraszają na kawę i herbatę

4082

Będzie można skosztować herbaty i kawy, a także wziąć udział w warsztatach – Centrum Działań Twórczych zaprasza dorosłych i dzieci na zupełnie nowe wydarzenie, idealne na jesień.

Fot. Pixabay

– Jesień nas nastroiła i postanowiliśmy przygotować warsztaty idealne na tę porę roku, rozgrzewające. Zafascynowała nas też historia herbaty – mówi Anna Wiśniewska, dyrektor Centrum Działań Twórczych

W najbliższą sobotę, 16 października, w budynku CDT przy al. Komisji Edukacji Narodowej 6A odbędzie się kiermasz herbaty i kawy, któremu towarzyszyć będą warsztaty i prelekcje, a także darmowa degustacja. Podczas gdy dorośli będą korzystać z kiermaszu i zajęć, dzieci będą mogły spędzić czas na warsztatach ceramicznych.

Fot. Pixabay

– Będzie to niepowtarzalna okazja, by pobudzić swoje zmysły i skosztować różnych gatunków herbat i kaw. Będzie można poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowe umiejętności i zdobyć ciekawe doświadczenia. Oprócz herbaciano-kawowego kiermaszu, degustacji i pokazów odbędą się niespotykane na co dzień malarskie warsztaty pt. „Kolory kawy i herbaty”, gdzie będziemy bawić się kolorami naparów, wyczarowując magiczne obrazy. My zajmiemy się dziećmi, które będą mogły odkryć świat ceramiki, tworząc naczynia do picia. W tym czasie rodzice będą mogli odbyć aromatyczną podróż smaków – zachęcają do przyjścia na wydarzenie organizatorzy z CDT.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15. Wstęp jest bezpłatny. Współorganizatorem jest firma Five O’Clock.