Zagłębie zagra w Płocku

20

Po serii meczów na własnym parkiecie piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin czeka wyjazdowe spotkanie. W sobotę miedziowi zagrają w Płocku z Wisłą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

zl

Obie ekipy do meczu przystąpią w zgoła innych nastrojach. Lubinianie do Płocka udadzą się po pechowej przegranej w ostatniej kolejce z MMTS-em Kwidzyn. Miedziowi na wygraną czekają od drugiej kolejki, od tej pory przegrywając siedem kolejnych spotkań, z czego pięć na własnym parkiecie.

Nafciarze w PGNiG Superlidze Mężczyzn wygrali wszystkie dziewięć spotkań i pewnie przewodzą w grupie pomarańczowej. Dodatkowo do meczu z Zagłębiem płocczanie przystąpią podbudowani ostatnim zwycięstwem w Lidze Mistrzów. W tych elitarnych rozgrywkach Wisła pokonała jedną z najlepszych drużyn na Starym Kontynencie, niemieckie THW Kiel.

0

POWIĄZANE ARTYKUŁY