Zagłębie przegrało w Bystrzycy

21

W meczu 15. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe z BT Krokus Bystrzyca Kłodzka 30:33 (15:16).

Pierwsza połowa meczu była zacięta i wyrównana, a wynik zmieniał się raz na korzyść gospodarzy, innym razem gości. Po pierwszych trzydziesty minutach Zagłębie przegrywało w Bystrzycy tylko jedną bramką. Niestety w drugiej części spotkania zarysowała się nieznaczna przewaga gospodarzy, którzy wygrali 33:30.

W tabeli Zagłębie z dorobkiem 17. punktów zajmuje piąte miejsce. Lubinianie mają jednak o jeden mecz rozegrany mniej od zespołów z pierwszej czwórki. W najbliższą środę o godzinie 18:30 w II LO w Lubinie juniorzy młodsi Zagłębia podejmować będą ŚKPR Świdnica.

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – MKS Zagłębie Lubin 33:30 (16:15)

Bramki dla Zagłębia: Lipiński 2, Mościpan 4, Haladus 1, Łebek 2, Dziwiński 5, Jurczyk 12, Pokora 4.