X rzeczy, które kupisz taniej na Black Weeks!

44

Black Friday to dzień totalnych wyprzedaży, który do Europy, w tym do Polski, przyszedł z USA. To właśnie w Stanach Zjednoczonych popularną praktyką jest dzień wielkich wyprzedaży – często sięgających nawet 80-90%, które występują w piątek po święcie dziękczynienia. Tradycja ta wywodzi się z lat 50 dwudziestego wieku i oznacza rozpoczęcie sezonu świątecznego, przed świętami Bożego Narodzenia. W Polsce i w innych krajach Europy Black Friday nie wiąże się z aż tak spektakularnymi obniżkami, jednak nadal jest to dzień, w którym można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Oto nasza lista x rzeczy, które kupisz naprawdę tanio na Black Friday i Cyber Monday.

  1. Telewizory, które zapewnią ci rozrywkę

  2. Laptopy, które pozwolą ci pracować, grać i przyjemnie spędzić czas wolny

  3. Smartfony, dzięki którym zawsze będziesz ze wszystkimi w kontakcie

  4. Aparaty fotograficzne, dzięki którym uchwycisz najpiękniejsze momenty

  5. Smartwatche, które pozwolą ci monitorować nie tylko czas

  6. AGD, zarówno wolnostojące, jak i do zabudowy

  7. Zaoszczędź tysiące złotych!

Telewizory, które zapewnią ci rozrywkę

Przede wszystkim podczas trwania black weeks możesz taniej zakupić telewizory różnych topowych marek takich, jak Samsung. Kwota, jaką możesz oszczędzić na jednej sztuce telewizora może być różna – wszystko zależy od tego, jaki model wpadnie ci w oko. Niektóre, te tańsze modele, przecenione są o 100 złotych, inne, nieco droższe modele, mogą być przecenione o 400, 500 czy 700 złotych. SmartTV, bo o takim telewizorach mowa, zapewnią ci rozrywkę w każdym momencie. Ich użytkowanie jest niezwykle proste i intuicyjne, dzięki czemu każdy sobie z tym poradzi.

Laptopy, które pozwolą ci pracować, grać i przyjemnie spędzić czas wolny

Kolejną rzeczą, jaką warto kupić podczas cyber weeks odbywających się w Polsce, jest laptop. W dzisiejszych czasach laptop jest przedmiotem niemalże niezbędnym w każdym gospodarstwie domowym. Warto więc zaopatrzyć się w nowy, w pełni sprawny model, właśnie teraz, gdy w sklepach obowiązują naprawdę spore obniżki cen. Laptopy znanych marek takich, jak Apple, Lenovo czy Acer można znaleźć taniej o 250, 300, 500 czy nawet 900 złotych taniej. Każdy, kto nie chce płacić za laptopa pełnej kwoty, powinien zastanowić się nad kupnem go podczas trwania black weeks.

Smartfony, dzięki którym zawsze będziesz ze wszystkimi w kontakcie

Podczas cyber weeks można także kupić przecenione smartfony znanych i mniej znanych marek. Telefony takich marek jak OPPO, Samsung czy Apple są w tym czasie znacznie tańsze – możesz zaoszczędzić nawet do 450 złotych, które zostaną w twojej kieszeni. Smartfony, tak samo jak laptopy są przedmiotami, bez których ciężko jest sobie w dzisiejszych czasach poradzić – dlatego warto mieć sprawny sprzęt, z którego można w pełni korzystać. Przydadzą ci się one nie tylko w życiu codziennym, ale także w pracy.

Aparaty fotograficzne, dzięki którym uchwycisz najpiękniejsze momenty

Każdy, kto jest fanem fotografii i samodzielnie chciałby zająć się wykonywaniem dobrej jakości zdjęć może zaopatrzyć się w solidne aparaty fotograficzne, które podczas black friday mogą być naprawdę znacząco przecenione. Mowa tutaj o produktach takich marek, jak Canon, Nikon czy Sony. Promocje w tej kategorii są naprawdę bardzo rozbudowane. Za dobry sprzęt możesz zapłacić 400, 500 a nawet 1300 złotych mniej niż oryginalna cena! Black friday jest doskonałym momentem na to, aby zaopatrzyć się także w przedmioty niezbędne do wykonywania swojej pasji.

Smartwatche, które pozwolą ci monitorować nie tylko czas

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zaopatrzyć się także w smartwatche oraz specjalne opaski mierzące puls podczas biegania. Zarówno black friday, jak i cyber monday są doskonałymi okazjami na to, aby kupić smart zegarki od topowych producentów takich, jak Huawei, Samsung czy Garmin z obniżkami dochodzącymi nawet do 200 złotych! Za pomocą smart zegarków można monitorować nie tylko czas, ale także kalorie i puls podczas uprawiania sportu. Można także ustawić zegarek w taki sposób, aby

AGD, zarówno wolnostojące, jak i do zabudowy

Lodówki, pralki, suszarki, płyty indukcyjne, zmywarki czy piekarniki. Tego typu przedmioty także zakupisz taniej na black friday oraz cyber monday. Duże sklepu oferujące produkty AGD mają naprawdę spore obniżki ceny wszystkich tego typu produktów. Jeżeli zależy ci na tym, aby zapłacić mniej o 250, 300 a nawet 400 złotych taniec, na coś, co będziesz używać każdego dnia przez wiele lat, to teraz jest czas, aby to kupić. Wszystkie te rzeczy są w końcu niezbędne w każdym domu.

Zaoszczędź tysiące złotych!

Decydując się na zakup elektroniki podczas black friday, bądź cyber monday, masz pewność, że zaoszczędzić za tych zakupach naprawdę sporą ilość gotówki, która pozostanie w twojej kieszeni. Wiele osób, zdając sobie sprawę z wielkości obniżek, jakie dzieją się podczas tego okresu w roku, zbiera pieniądze, aby móc taniej kupić wszystko co chcą za jednym zamachem. Dzięki temu takie osoby mogą zaoszczędzić na niezbędnych rzeczach nawet wiele tysięcy złotych.